Komedyen Özgür Turhan gösteri sırasında sahneden düştü

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Komedyen Özgür Turhan gösteri sırasında sahneden düştü

Magazin Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Komedyen Özgür Turhan İzmir’deki tek kişilik gösterisi sırasında sahneden düştü. Apar topar hastaneye kaldırılan Turhan’ın kaburga kemiklerinin kırıldığı tespit edildi. Komedyenin tedavisi sürüyor.

Son dönemde tek kişilik stand up gösterileriyle adından söz ettiren ve geniş hayran kitlesine ulaşan Özgür Turhan’ın gösteri için gittiği İzmir’de üzücü bir kaza geçirdi. Gösteri için sahneye çıkan Turhan bir anda sahne arasındaki boşluğa düştü.

DÜŞTÜĞÜ YERDEN ESPRİ YAPMAYA DEVAM ETTİ

Düştüğü halde esprilerine devam eden ve seyircisiyle bağını koparmayan komedyene sağlık ekipleri müdahale etti. İlk müdahalenin ardında sevilen komedyen hastaneye kaldırıldı.

Komedyen Özgür Turhan gösteri sırasında sahneden düştü - 1. Resim

KABURGALARI KIRILDI

Özgür Turhan’ın eşi Deniz Bağdaş kazayla ilgili paylaşım yaparak komedyenin genel durumunun iyi olduğunu ancak kaburgalarının kırıldığını söyledi. Bağdaş paylaşımında şunları söyledi; Turhan'ın genel sağlık durumunun iyi olduğunu söyleyen Bağdaş, "Özgür'ü merak edenler için kısa bir şeyler söyleyeceğim. Dün İzmir gösterisinde sahnede aşağıya düşüp baygınlık geçirmişti. Şekeri düşmüş ondan bayılmış. Kan değerleri iyi. Ancak belli bir yükseklikten düştüğü için kaburgaları kırılmış. Özet bu. Özgür döndüğünde kendisi bir açıklama yapacaktır" ifadelerini kullandı.

 

Komedyen Özgür Turhan gösteri sırasında sahneden düştü - 2. Resim

Komedyen Özgür Turhan gösteri sırasında sahneden düştü - 3. Resim

Düzenleyen:  - Magazin
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...