Ali Babacan'ın partisinde istifa rüzgarı! Yerel seçim öncesi DEVA'yı AK Parti'de buldular

Düzenleyen: / Kaynak: Anadolu Ajansı
- Güncelleme:
Ali Babacan'ın partisinde istifa rüzgarı! Yerel seçim öncesi DEVA'yı AK Parti'de buldular

Politika Haberleri  / Anadolu Ajansı

DEVA Partisi'nde yerel seçim öncesinde istifa rüzgarı sürüyor. Ali Babacan'ın lideri olduğu DEVA'dan istifa eden 50 kişi AK Parti'ye katıldı

Yerel seçim öncesinde muhalefet partilerinde yaşanan istifa dalgası sürüyor. İyi Parti başta olmak üzere CHP ve GELECEK'te yaşanan istifalara bir yenisi daha eklendi. DEVA Partisi üyesi 50 kişi istifa ederek AK Parti'ye katıldı.

DEVA'DA TOPLU İSTİFA

Diyarbakır'da, DEVA Partisi Bağlar İlçe Başkanı Haşim Çubuk ve yönetim kurulu üyelerinin de aralarında bulunduğu 50 kişi, partilerinden istifa ederek, AK Parti'ye katıldığını duyurdu.

AK Parti İl Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, Bağlar Belediye Başkan adayı Bedirhan Akyol'un seçim koordinasyon merkezinde düzenlenen törende konuşan AK Parti İl Başkanı Mehmet Raşit Ocak, Diyarbakır'ın AK Parti belediyeciliğiyle buluşmasını istediklerini belirtti.

Ali Babacan'ın partisinde istifa rüzgarı! Yerel seçim öncesi DEVA'yı AK Parti'de buldular - 1. Resim

PARTİ ROZETLERİ TAKILDI

AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Mehmet Halis Bilden de belediyeciliğin siyaset üstü bir hizmet alanı olduğunu belirterek, Diyarbakır'da kadrolarıyla çok ciddi hizmetler yapacaklarını aktardı. Bilden, şunları kaydetti:

"DEVA Partisi'nden partimize katılan Bağlar İlçe Teşkilat Başkanı Çubuk ve diğer parti üyeleri bize, 'Diyarbakır'da AK Parti çok güçlü bir şekilde bu dönem belediyeyi almaya yürüyor ve belediyeyi inşallah alacaksınız.' dedi. 

Ali Babacan'ın partisinde istifa rüzgarı! Yerel seçim öncesi DEVA'yı AK Parti'de buldular - 2. Resim

Konuşmaların ardından AK Parti İl Başkanı Ocak ve AK Parti Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkan adayı Bilden, partilerine katılan yeni üyelere rozet taktı.

Düzenleyen:  - Politika
Kaynak: Anadolu Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Mikail o o yıldırım bursa 3 Mart 2024 23:44

Bunlar telefonumu nerden aldılar bilmiyorum tlf kapalı mesaj göndermeyin diyecem ulaşılamadım benim gözümde 6 tılı masanın kırık ayakkarı engelledim başka numaradan atmışlar yüzsüzmü yüzsüzler.

Sonraki Haber Yükleniyor...