Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Argivit Focus, “Yılın Çocuk Sağlığı Ürünü” seçildi!

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Argivit Focus, “Yılın Çocuk Sağlığı Ürünü” seçildi!
Takviye, Haber

Sağlık Haberleri  / Türkiye Gazetesi

7 Şubat Çarşamba günü İstanbul Ataşehir DasDas’ta yapılan geniş katılımlı törenle “Eczacının Sesi Ödülleri 2023” sahiplerini buldu. Eczacıların ortak platformu olan Eczacının Sesi, 2023 yılının fark oluşturan ilaç firmalarını ve sağlık ve bakım ürünlerini Türkiye genelindeki eczacıların oylarıyla belirledi.

Argivit Focus; anne-çocuk memnuniyeti, anne-çocuk dostu olması, tüketici tarafından erişilebilirlik ve çevre dostu olması gibi birçok önemli kriteri yerine getirerek “2023 Çocuk Sağlığı Ürünü” ödülüne layık görüldü. 

Yolculuğuna 2012 yılında başlayan Hekim İlaç’ın, doğal içeriklerin gücünü kullanarak titiz Ar-Ge çalışmaları sonucu geliştirdiği Argivit markası, bugün ailelerin güvendiği ürünlerin başında geliyor. 2021 yılı Ocak ayında, Kuantum Araştırma tarafından yapılan Memnuniyet Anketi sonucuna göre, 10 aileden 9'u Argivit ürünlerinden memnun olduklarını belirtmişti.  

Hekim İlaç Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Murat Doğan ödülle ilgili şunları söyledi: Argivit ailesi olarak en büyük ödülümüz küçük dostlarımızın sağlığı ve gülümsemesidir. Bizleri bu değerli ödüle layık gören tüm eczacılarımıza sonsuz teşekkür ederiz. Hekim İlaç, her yıl pazar büyümesinin üzerinde bir gelişme kaydederek yolculuğuna devam etmektedir. Daha fazla insanın sağlıklı yaşam standartlarına ulaşmasına yardımcı olmak için ürün yelpazemizi multivitaminlerden probiyotiklere, cilt sağlığından göz sağlığına ve omega-3’lere kadar genişlettik. Özel olarak formüle edilen içeriklerimiz, modern üretim tesislerimiz ve sağlığa yaptığımız yatırımlarla müşterilerimizde oluşturduğumuz güven, başarımızın en büyük göstergesidir. Biz Focus’landığımız zirveye ulaştık. Haydi çocuklar, Argivit ile hep birlikte hep ileriye diyoruz!

Düzenleyen:  - Sağlık
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...