Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Tottenham kesenin ağzını açtı: Rıdvan’a 8 milyon avro

Düzenleyen: /
Tottenham kesenin ağzını açtı: Rıdvan’a 8 milyon avro
Tottenham, Rıdvan Yılmaz, Beşiktaş, Haber

SPOR Haberleri

Avrupa’dan birçok kulübün istediği millî oyuncu için İngilizler kesenin ağzını açtı. Londra ekibinin tarihindeki en pahalı ikinci sol bek Rıdvan olabilir.

MURAD TAMER

Beşiktaş’ta takımda kalıp kalmayacağı merak edilen isimler arasındaki Rıdvan Yılmaz’a çok ciddi bir teklif geldi. Siyah beyazlıların genç futbolcusunu İngiltere Premier Lig ekibi Tottenham’ın bir süredir izlediği ortaya çıktı.  İngilizler millî sol bek için Beşiktaş’ın kapısını 8 milyon avroluk teklifle çaldı. Eğer Beşiktaş bu teklifi kabul eder ya da pazarlıklar daha üst seviyelere taşınırsa, Tottenham’ın tarihindeki en pahalı ikinci sol bek transferi olacak.

HAYALİ İNGİLTERE

Londra ekibi geçen sezon Sergio Reguilon için Real Madrid’e 30 milyon avro öderken, İspanyol futbolcunun birçok talibi olması sonrasında bu bölge için Ben Davies ile beraber görev yapacak bir isim arayışındaydı. Siyah beyazlı yönetim ise Rıdvan Yılmaz’ı 10 milyon avronun altında bir rakama bırakmak istemiyor. Genç futbolcu ise hayalinin İngiltere’de top koşturmak olduğunu söylerken siyah beyazlı yönetimden transferi için kolaylık gösterilmesini istedi.


Düzenleyen:  - SPOR
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...