Merkez Nilüfer ilçesi Özlüce mahallesi’nde bulunan kurs merkezine gitmek için evden çıkan Batu Sırmaoğlu kayıplara karıştı. Oğlu Batu Sırmaoğlu’ndan saatlerce haber alamayan aiesi ekiplere haber verdi. Yaklaşık 7 saat haber alınamayan Sırmaoğlu bulundu.

BABAANNESİNE GİTMEK İSTEMİŞ

Polis merkezinde ifadesinin alınmasının ardından ailesine teslim edilen Sırmaoğlu’nun ilk söyledikleri “Babaanneme giderim diye metroya bindim, metro duraklarını karıştırınca bir daha da evi bulamadım’’ oldu.

Kaybolan dağcıdan 108 gündür haber alınamıyor Kaybolan dağcıdan 108 gündür haber alınamıyor Antalya’da Musa Dağı ve Likya yoluna yürüyeceğini söyleyip yola çıkan Mustafa Yıldırım'dan 108 gündür haber alınamıyor. Ekipler ise sürdürdükleri arama kurtarma çalışmalarında henüz herhangi bir sonuç elde edemedi.

Esenyurt’ta evden kaçan iki kızdan haber alınamıyor Esenyurt’ta evden kaçan iki kızdan haber alınamıyor Esenyurt’ta sabah saatlerinde hazırladıkları bavul ile çıkan Beyzanur Yoğun (14) ile teyzesi Canan Aslan’dan (12) bir daha haber alınamadı. Ailesi ve polis ekipleri tarafından evden kaçan kızları bulmak için arama çalışması başlatılırken, kızların son görüntüleri ise bir marketin güvenlik kamerasına yansıdı.