Belarus’un başkenti Minsk’te otoyolda aşırı hızla ilerleyen bir sürücünün peşine polis ekipleri takıldı. Kovalamaca aracını otoyol kenarına park eden sürücü yolun ortasına geçerek intihar etmeye çalıştı.

HIZLA İLERLEYEN ARAÇLARIN ÖNÜNE ATLADI

Hızla ilerleyen araçların önüne atlayan şahıs, araç sürücülerinin manevralarıyla boşluğa atladı. Araçların önüne atlayan şahıs yol kenarına düşerek yaralandı. intihar etmek isterken sürücünün dikkati ile kurtulan şahıs hastaneye sevk edildi.

İNTİHAR ETMEK İSTEMİŞTİ

Belarus İçişleri Bakanlığı sürücünün uyuşturucu kullandığı için polislerden kaçtığını belirterek daha sonra araçların önüne atlayarak intihar etmeyi amaçladığını aktardı. Hastanede tedavi altında bulunan şahsın tedavisine devam edildiği ifade edilirken hayati tehlikesinin de bulunmadığı belirtildi. Şahsın tedavisinin ardından ifadesinin alınacağı ve ardından uyuşturucudan kurtulması için tedavi altına alınacağı duyuruldu.

İntihar etmek için çıktığı köprüde sara nöbeti geçirdi hayatı kurtuldu İntihar etmek için çıktığı köprüde sara nöbeti geçirdi hayatı kurtuldu Osmaniye’de intihar etmek için çıktığı köprüde sara nöbeti geçirerek bayılan adam, jandarma ve AFAD ekipleri tarafından kurtarıldı.

İntihar edeceğini söyledi! Arkadaşının evinde uyurken bulundu İntihar edeceğini söyledi! Arkadaşının evinde uyurken bulundu Balıkesir’de ailesi ile telefonda yaşadığı tartışmadan dolayı intihar edeceğini söyleyen vatandaş için Bandırma tüm ekipleriyle adeta seferber oldu. Ekipler tarafından aranan vatandaş 3 saat sonra arkadaşının evinde uyurken bulundu.

Saadet Partili İl Başkanı intihar etti Saadet Partili İl Başkanı intihar etti Saadet Partisi Bartın İl Başkanı, Ünal Yurtbay, aracında intihar etmiş halde ölü bulundu.