Antalya Manavgat Köprülü Konyan'da 24 yıldır rehberlik yapan 44 yaşındaki Şerafettin Kanmaz dün öğle saatlerinde iki kişiyi bota alarak gezdirmek istedi. Kanmaz, bir süre sonra henüz bilinmeyen bir nedenle bottan suya düştü.

Botta bulunan diğer kişiler durumu 112 Acil Çağrı merkezine bildirdi.

İhbar üzerine bölgeye jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi.

KANYON KENARINDA CANSIZ BEDENİ BULUNDU

Arama çalışmalarına ailenin isteği üzerine köylüler de destek verdi. Gece saatlerine kadar yapılan çalışma sonrasında şahsın 2 kilometre aşağıda kanyon kenarında cansız bedeni bulundu. Sağlık çalışanları tarafından yapılan kontrolde hayatını kaybettiği belirlendi.

Kanmaz'ın cenazesi olay yerinde yapılan incelemenin ardından Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Yapılan işlemlerin ardından cenaze yakınlarına teslim edildi. Öte yandan, şahsın ölümü ile ilgili incelemenin devam ettiği öğrenildi.

Ailesine mektup bıraktı, peşine düşen babası cansız bedenini buldu Ailesine mektup bıraktı, peşine düşen babası cansız bedenini buldu Ailesine mektup bırakarak ortadan kaybolan şahsın cesedi, babasının aramaları sonucu bulundu.

İTÜ öğrencisi Hamit Egemen'den acı haber: Cansız bedeni bulundu İTÜ öğrencisi Hamit Egemen'den acı haber: Cansız bedeni bulundu Kayıp Hamit Egemen'den son dakika haberi geldi. Her yerde aranan İstanbul Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi öğrencisi Hamit Egemen’den 1 Nisan'dan bu yana haber alınamıyordu. Sarıyer'de kaldığı yurttan çıkarak Belgrat Ormanı'na gittiği belirlenen kayıp üniversiteli genç ölü olarak bulundu. Kayıp gencin silahla intihar ettiği öğrenildi.