Antalya'da yabancı uyruklu Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi öğrencisi evinde arkadaşları tarafından ölü bulundu. Tıp öğrencisinin intihar ettiği üzerinde durulurken, polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

İNTİHAR İHTİMALİ ÜZERİNDE DURULUYOR

Edinilen bilgiye göre olay, saat 21.45 sıralarında Kepez ilçesi Kültür Mahallesi Hürriyet Caddesi üzerindeki 8 katlı apartmanın 4. kat dairesinde meydana geldi. Suriye uyruklu Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi 4. sınıf öğrencisi 29 yaşındaki Ali Hassun'u eve gelen arkadaşları hareketsiz şekilde buldu. Durumun 112 Acil Çağrı Merkezine bildirilmesi üzerine eve sağlık ve polis ekipleri geldi. Sağlık ekipleri yaptığı kontrolde Hassun'un hayatını kaybettiğini belirledi. Savcılık ve olay yeri incelemesinin ardından Hassun'un cenazesi Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Tıp öğrencisinin intihar ettiği üzerinde durulurken, polisin olayla ilgili soruşturması devam ediyor.

24 yaşındaki genç ölü olarak bulundu 24 yaşındaki genç ölü olarak bulundu Malatya’da 24 yaşındaki bir genç yol kenarında ölü olarak bulundu. Yapılan incelemede gencin vurularak öldüğü belirlendi.

Pendik'te karı koca ölü olarak bulundu Pendik'te karı koca ölü olarak bulundu Pendik'te Ukrayna uyruklu olduğu iddia edilen bir kadın kocası ile birlikte ölü bulundu.

Uzman doktor evinde ölü olarak bulundu Uzman doktor evinde ölü olarak bulundu Giresun'da ruh sağlığı ve hastalıkları uzmanı olarak görev yapan doktor, evinde ölü olarak bulundu.

Emekli subay evinde ölü olarak bulundu Emekli subay evinde ölü olarak bulundu Muğla’nın Datça ilçesinde yalnız yaşadığı öğrenilen emekli subay evinde ölü olarak bulundu.

21 yaşındaki genç ölü olarak bulundu 21 yaşındaki genç ölü olarak bulundu Niğde'de 21 yaşındaki genç elma bahçesinde ölü olarak bulundu. Bölgeye polis ekipleri ve sağlık çalışanları sevk edildi.