Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

AÖF yaz okulu online mı? 2023 AÖF yaz okulu sınavı ne zaman yapılacak, uzaktan mı?

Düzenleyen: /
- Güncelleme:
AÖF yaz okulu online mı? 2023 AÖF yaz okulu sınavı ne zaman yapılacak, uzaktan mı?
Aöf, Anadolu Üniversitesi, Yaz Okulu, Açıköğretim, Haber

EĞİTİM Haberleri

AÖF yaz okulunun online olup olmadığı merak konusu oldu. Öğrenciler yapılacak sınavla ilgili araştırmaları hızlandırdı. AÖF yaz okulu ile ilgili bilmeniz gereken her şeyi sizler için derledik. Peki, AÖF yaz okulu online mı? 2023 AÖF yaz okulu sınavı ne zaman yapılacak, uzaktan mı? İşte konuya ilişkin bilmeniz gereken her şey…

AÖF yaz okuluna ilişkin ayrıntılar öğrencilerin en çok merak ettiği konuların başında geliyor. AÖF öğrencileri, yaz okulu derslerinin online mı yoksa yüz yüze mi yapılacağını araştırmaya devam ediyor. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim yaz okulu başvuruları 3-7 Temmuz arasında gerçekleştirildi. Bunun ardından AÖF yaz okulunun ne zaman sona ereceği ve sınavın online mı yoksa yüz yüze mi yapılacağı en az derslerin işlenme şekli kadar dikkat çekti.

Peki, AÖF yaz okulu online mı? 2023 AÖF yaz okulu sınavı ne zaman yapılacak, uzaktan mı? İşte konuya ilişkin bilmeniz gereken her şey…

AÖF YAZ OKULU ONLİNE MI?

Açıköğretim Fakültesi final sınavları online yani uzaktan yapıldı. Bütünleme sınavlarının da aynı özellikle belirten AÖF, yaz okulunun nasıl yapılacağına ilişkin bir bilgi henüz paylaşmadı. Konuyla ilgili açıklama yapıldığında haberimizin detaylarından öğrenebilirsiniz.

AÖF yaz okulu online mı? 2023 AÖF yaz okulu sınavı ne zaman yapılacak, uzaktan mı?

AÖF YAZ OKULU NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) yaz okulu kayıtları 03-07 Temmuz 2023 tarihleri arasında yapıldı. 10 Temmuz'da başlayacak ve 6 hafta boyunca devam edecek. AÖF yaz okulu 19 Ağustos'ta bitecek.

AÖF YAZ OKULU SINAVLARI NE ZAMAN YAPILACAK?

AÖF takvimine göre; Yaz Okulu Sınavı 19 Ağustos Cumartesi tarihinde gerçekleşecek. Sınavın online mı yoksa yüz yüze mi gerçekleştirileceği henüz belli olmadı.

AÖF yaz okulu online mı? 2023 AÖF yaz okulu sınavı ne zaman yapılacak, uzaktan mı?

AÖF SINAV SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANDI?

AÖF final sınavları 3 Haziran'da başladı. 3-4 Haziran ve 10-11 Haziran tarihlerine AÖF final sınavlarının uygulanmasının ardından sonuçları açıklandı.

AÖF SINAV SONUÇLARI NEREDEN, NASIL ÖĞRENİLİR?

2022-2023 AÖF güz dönemi final sınavı 21-22 Ocak 2022 tarihlerinde yapıldı. AÖF final sınavına giren olan adaylar, https://aosogrenci.anadolu.edu.tr/ internet adresi üzerinden sınav sonuçlarını öğrenebilirler. Sınav sonuç belgelerini çıktı olarak alabilirler.

Düzenleyen:  - EĞİTİM
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.