Haberimizin ardından ÖSYM Başkanı Ersoy açıklama yaptı

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Haberimizin ardından ÖSYM Başkanı Ersoy açıklama yaptı

Eğitim Haberleri  / Türkiye Gazetesi

"Millilere özel YKS servisi" başlığı ile duyurduğumuz Milli Sporcuların YKS’nin Zagreb’de de yapılmasın talebi ses getirdi. Haberimizin ardından açıklama yapan ÖSYM Başkanı Ersoy talebin kabul edildiğini belirterek, milli sporculara başarılar diledi.

MAHMUT ÖZAY'IN HABERİ - Turnuva için yurtdışına giden U18 Millî Takım oyuncularımız, YKS’nin Zagreb’de de yapılmasını istedi.

ÖSYM kabul etti. Tarihte ilk defa Lefkoşa dışında sınav salonu açıldı. Genç futbolcularımız hem salonda hem sahada sınav verecek. Gündeme getirdiğimiz ve büyük ses getiren haberimizin ardından ÖSYM Başkanı Bayram Ali Ersoy de açıklama yaptı.

Ersoy “YKS uygulamamızı bu sene Hırvatistan’da da gerçekleştireceğiz. Sınav tarihinde U18 Millî Takımı’mız orada kampta olacak. Gençler orada bizi temsil ederken biz de millî sporcularımıza imkân sağlıyoruz. Siz bizim için kıymetlisiniz. Başarılar diliyorum” dedi.

Düzenleyen:  - Eğitim
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...