Bahçeli'nin A takımında dikkat çeken detay! Kadın ve aile teşkilatının başında artık bir erkek var

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:
Bahçeli'nin A takımında dikkat çeken detay! Kadın ve aile teşkilatının başında artık bir erkek var

Gündem Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında bir araya gelen yeni MYK'da 15 kişilik Başkanlık Divanı belirlendi. Aile, Kadın ve Sosyal Hizmet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık’ın yerine Ahmet Selim Yurdakul'un getirilmesi ise dikkat çekti.

MHP’nin geçen ay yapılan olağan genel kurulunda yeni seçilen Merkez Yönetim Kurulu (MYK) ve Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleriyle ilk toplantı MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli başkanlığında parti genel merkezinde gerçekleştirildi. Yapılan toplantıda 15 kişilik Başkanlık Divanı belirlendi.

15 KİŞİLİK LİSTE ŞU ŞEKİLDE

Buna göre belirlenen yeni Başkanlık Divanı’ndaki isimler ise şöyle:

"Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Edip Semih Yalçın, Hukuk ve Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Feti Yıldız, Siyasi İşler, Parlamento ve Yürütme İle İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Kalaycı, Ekonomik ve Sosyal Politikalardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Faruk Aksu, Medya İletişim ve Dijital Mecralardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, Mali İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mevlüt Karakaya, Türk Dünyası ve Uluslararası İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İlyas Topsakal, Araştırma - Strateji Geliştirmeden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz, Aile, Kadın ve Sosyal Hizmet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Selim Yurdakul, Mesleki ve Sivil Toplum Kuruluşları İle İlişkilerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Yaşar Yıldırım, Parti İçi Eğitim Siyaset ve Liderlik Okulundan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Zuhal Topçu, Genel Sekreter İsmet Büyükataman, Genel Sekreter Yardımcısı Vahit Kayrıcı, Genel Sekreter Yardımcısı Tamer Osmanağaoğlu."

KADIN VE AİLE POLİTİKALARINI YURDAKUL TAKİP EDECEK

Yapılan toplantının ardından Başkanlık Divanı’nda 3 genel başkan yardımcısı ve 1 genel sekreter yardımcısı değiştirildi. Aile, Kadın ve Sosyal Hizmet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Pelin Yılık’ın yerine Ahmet Selim Yurdakul'un getirilmesi ise dikkat çekti.

Bahçeli'nin A takımında dikkat çeken detay! Kadın ve aile teşkilatının başında artık bir erkek var - 1. Resim

 Aile, Kadın ve Sosyal Hizmet Politikalarından Sorumlu Genel Başkan Yardımcılığını Pelin Yılık yürütüyordu

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
İsmail16 Nisan 2024 00:53

Şimdiye kadar hangi bayan millet v. Aldığı görevlerde başarılı oldu biri çıkıp izah ederse sevinirim

İsmail kurt16 Nisan 2024 00:44

Kadın millet vekillerin ne illa bir görev verilmesi gerekiyorsa. Meclise temizlik, yemek ve çay işlerinden sorumlu başkan başkan yardımcısı olsun vekilleri miz hem hijyenik ortamda otururlar hasta olmazlar hemde kaliteli yemek yer çay içerler olmazmı bal gibide olur hadı yanışınımı yaxacak

Sonraki Haber Yükleniyor...