Film sahnelerini aratmayan kovalamaca! Polisi görünce geri vitese takıp kaçmaya çalıştı

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:

Gündem Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Bursa'da trafik ekiplerinin kurduğu uygulama noktasında film sahnelerini aratmayan kovalamaca yaşandı. Polisin 'dur' ihtarına uymayan sürücü, geri vitese takıp kaçmaya çalıştı. Polisler, kovalamaca sonucu sürücüyü yakaladı. Sürücüye para cezası kesilirken araç ise trafikten men edildi.

Bursa'nın Osmangazi ilçesi İstanbul Yolu Caddesi üzerinde trafik ekipleri tarafından uygulama noktası kuruldu. Denetim noktasını gören S.Ç. ise dönüş alacağı sırada trafik ekiplerini görünce geri vitese takıp anayola çıktı.

Polisin ‘dur’ ihtarına uymayan sürücü anayolda son sürat geri geri giderken, alkollü sürücü ekipleri de peşine taktı. Film sahnelerini aratmayan kovalamaca sonucu daha fazla kaçamayacağını anlayan sürücü frene basıp teslim oldu.

Film sahnelerini aratmayan kovalamaca! Polisi görünce geri vitese takıp kaçmaya çalıştı - 1. Resim

'ALKOLLÜ OLDUĞUM İÇİN KAÇTIM'

Hiçbir şey olmamış gibi araçtan inen sürücü, ‘Neden kaçtınız?’ sorusuna ‘Alkollü olduğum için kaçtım’ dedi.  Alkolmetreyi üflemeyen S.Ç., önce ekiplerle pazarlık yapmaya kalkıştı, ardından cihaza üflemeyi kabul etmedi.

Film sahnelerini aratmayan kovalamaca! Polisi görünce geri vitese takıp kaçmaya çalıştı - 2. Resim

O ANLAR KAMERADA

Sürücüye geri kaçmaktan ve cihazı üflememekten 18 bin 200 lira ceza kesilirken, araç ise trafikten men edildi. Nefes kesen kovalamaca ise kameraya saniye saniye yansıdı.         

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...