Kırklareli'nde dolu felaketi! Arabalar paramparça oldu

Düzenleyen:
- Güncelleme:

Gündem Haberleri

Kırklareli'nde etkili olan sağanak ve dolu vatandaşlara zor anlar yaşattı. Üsküpdere ilçesindeki 'süper hücre' ortalığı yıktı geçti. Dolu arabaları paramparça ederken vatandaşlar o anları cep telefonu kamerasıyla kayda aldı.

Bugün Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ'da sağanak ve dolu etkili oldu. Tekirdağ'ın Hayrabolu ilçesinde miting düzenleyen CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in mitingi yarıda kalırken Kırklareli'de de dolu maddi hasar bıraktı.

Üsküpdere ilçesinde 'süper hücre' etkili oldu. Golf topu büyüklüğündeki dolu nedeniyle arabalar paramparça oldu.

O anlar vatandaşların cep telefonu kamerasına yansıdı. 

GÜNEŞLİKLERE SIĞINDILAR

Tekirdağ merkez Süleymanpaşa ilçesinde ise kısa süreli etkili olan fırtına hayatı olumsuz etkiledi. Tekirdağ sahilinde kiraz festivali dolayısıyla kurulan tezgahlar da fırtınadan etkilendi. Fırtınaya yakalanan işletmeler sahipleri uçuşan şemsiye ve tezgahlarını tutmaya çalıştı.

Kırklareli'nde dolu felaketi! Arabalar paramparça oldu - 1. Resim

Fırtınaya hazırlıksız yakalanan vatandaşlar ise Süleymanpaşa Belediyesi tarafından kurulan güneşliklere sığınarak korunmaya çalıştı.

Kırklareli'nde dolu felaketi! Arabalar paramparça oldu - 2. Resim

Öte yandan, Hayrabolu ilçesi Dambaslar Mahallesi'nde ve diğer kırsal kesimlerde de dolu yağışı etkili oldu.

Düzenleyen:  - Gündem
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...