Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
15 saat 23 dakika önce
Tüm dünya genelinde kutlanıyor! Dünya özür günü...
6 Aralık Dünya Özür Dileme Günü mesajları günün anlam ve önemine binaen araştırılıyor. Senenin farklı zamanlarında mühim günler ve haftalar kutlanıyor. 6 Aralık tarihi de dünya özür dileme günü olarak biliniyor. Özür dilemenin iletişim açısından oldukça önemi var. Hatta çoğu toplumda erdem olarak sayılıyor. Bu sebeple sizler için küs olduklarınıza ve kırdıklarınıza gönderebileceğiniz en anlamlı, duygusal, komik, eğlenceli ve resimli özür dileme günü mesajlarını derledik. İşte 6 Aralık 2023 Dünya Özür Dileme Günü mesajları ve sözleri.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
16 saat 53 dakika önce
Sınıf Annesi yasaklandı mı? Sınıf Annesi uygulaması kalktı mı?
Milli Eğitim Bakanlığı, Türkiye genelindeki okullarda bazı yerlerde "sınıf annesi" adı altında görevlendirilen velilere yönelik olarak, resmi bir uyarı yayınladı. Bu noktada sınıf annesi uygulaması sona mı erdi ? sorusu merak ediliyor. Sınıf annesi yasaklandı mı, Sınıf anneleri artık olmayacak mı? ile ilgili tüm detaylar…
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 23:28
Müslüm Gürses hangi konserde bıçaklandı? Müslüm Gürses Gülhane parkı konseri kaç kişi vardı? 
Müslüm Gürses filminin ekranlara gelmesi ile birlikte Müslüm Gürses hangi konserde bıçaklandı? Sorusu birçok kişi tarafından merak edildi ve internet üzerinde araştırıldı. Peki, Müslüm Gürses hangi konserde bıçaklandı? Müslüm Gürses Gülhane parkı konseri kaç kişi vardı? 
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 17:22
Sandık Kokusu ilk bölümde neler olacak? Sandık Kokusu konusu ne?
Sandık Kokusu ilk bölümüyle Çarşamba 20.00'de Show TV'de izleyici ile buluşacak. Dizi severler tarafından heyecanla beklenen dizinin ilk bölümünde neler olacak? Sandık Kokusu 1. Bölüm konusu ne? Gerçek hikayeden mi alındı?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 17:09
Sandık Kokusu Kuzey kaç yaşında, gerçek adı ne?
Başrollerini Demet Akbağ,Özge Özpirinçci, Metin Akdülger ve Necip Memili'nin paylaştığı Sandık Kokusu dizisi 6 Aralık'tan itibaren her Çarşamba Show TV'de ekranlara gelecek.Yeni dizinin oyuncuları, hikayesi ve dizide yer alan çocuk oyuncular merak ediliyor. Sandık kokusu karakterinden biri olan Kuzey kimdir? Kuzey kaç yaşında araştırılıyor. Sandık Kokusu Kuzey’i kim oynuyor?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 16:49
Sandık Kokusu Filiz kimdir?
Özge Özpirinçci, Metin Akdülger ve Necip Memili gibi isimlerin başrollerinde yer aldığı Sandık Kokusu dizisinin yayın tarihi açıklandı. Gözler yeni dizinin başrolleri ve hikayesine çevrildi. Sandık kokusu karakterinden biri olan Filiz kimdir? araştırılıyor. Sandık Kokusu Filiz’i kim oynuyor? Sandık Kokusu Filiz gerçek adı ne?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 16:28
Sandık Kokusu Karsu kimdir? Sandık Kokusu Karsu gerçek adı!
Show TV’nin yeni dizisi Sandık Kokusu ekran macerasına hazırlanırken dizinin başrolleri ve karakterleri merak uyandırdı. Sandık kokusu Karsu kimdir? Sandık Kokusu Karsu’yu kim oynuyor? Karsu karakteri gerçek adı nedir?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 15:50
Günler ne zaman uzamaya başlar?
Günler ne zaman uzamaya başlar, sorusu havaların geç aydınlanıp erken karardığı bu günlerde merak edilen konular arasında yer alıyor. Yılda iki kez gerçekleşen gün dönümü, Güneş'in yarımkürelere en büyük açıyla düştüğü günlerdir. Gündüzler ne zaman uzayacak? İşte, gün dönümleri hakkında detaylar...
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 15:50
Sevdiklerinize gönderebileceğiniz en güzel mühendislik günü mesajları!
Dünya mühendisler günü mesajları tanıdığı mühendis olanların gündeminde olan bir konu. Çünkü bugün 5 Aralık dünya mühendisler günü olarak kutlanıyor. Her ülkeye göre tarihler farklılık gösterse de sembolize edilmek adına 5 Aralık dünya mühendisler günü ilan edilmişti. Biz de sizler için en güzel, anlamlı, komik, resimli dünya mühendisler günü mesajlarını derledik. İşte WhatsApp, Telegram, SMS ve  Facebook üzerinden gönderebileceğiniz dünya mühendisler günü sözleri ve mesajları...
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 14:36
“Kadının beyanı esastır” kalktı mı?
6284 Sayılı Kanun'daki “Kadının beyanı esastır” ibaresinin değişip değişmediği araştırılıyor. 6284 Sayılı Kanun, Ailenin Korunması ve Kadına Karşı Şiddetin Önlenmesine Dair Kanun’dur. Peki "Kadının beyanı esastır" kalktı mı?" Kadının beyanı esastır" değişti mi?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 10:53
ALES 3 açıklandı mı? ALES sorgulama ekranı
Geçtiğimiz haftalarda düzenlenen ALES 3'te adaylar sonuçların açıklanacağı tarihi bekliyor. Adaylar sonuçlarına ÖSYM şifresi ile beraber erişecekler. Peki, ALES 3 sonuçları açıklandı mı? ALES ne zaman açıklanacak? 5 Aralık 2023 ALES sonuçları...
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 10:25
Bugün (5 Aralık) Mühendisler Günü mü? Mühendisler Günü ne zaman?
Dünya Mühendisler Günü Aralık ayında gündeme geliyor. Bu yıl da 5 Aralık’ta Dünya Mühendisler günü için birçok sosyal medya kullanıcısı Mühendisler Günü paylaşımı yaptı. Peki 5 Aralık, bugün Mühendisler günü mü,? Bugün Mühendisler Günü kutlanıyor mu?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 10:00
Sandık Kokusu ne zaman başlıyor, bu akşam var mı?
Show TV'nin tanıtımını yayınladığı yeni dizisi Sandık Kokusu ile ilgili detaylar araştırılıyor. Sandık Kokusu çok yakında televizyon macerasına başlayacak. Yeni dizi Sandık Kokusu’nda hangi oyuncular var, konusu nedir? Sandık Kokusu ilk bölüm hangi gün, saat kaçta?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
05 Aralık 2023 - 09:29
Fragmanı yayınlandı! Ne Gemiler Yaktım yeni bölüm ne zaman?
Ne Gemiler Yaktım dizisi Pazartesi günü Show Tv’de seyirciyle buluşuyor. İlk bölümünün yayınlanmasıyla izleyicide büyük merak uyandıran dizinin oyucuları ve yeni bölümü araştırılıyor. Ne Gemiler Yaktım 2. bölüm ne zaman çıkacak, fragmanı verildi mi? İşte diziye dair merak edilenler…
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
04 Aralık 2023 - 23:08
Ömer Mella kimdir? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Ömer Mella gerçekte kim, hangi oyuncu? 
Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi izleyicileri tarafından Ömer Mella kimdir? Sorusu oldukça merak edilmekte ve internet üzerinde güncel olarak araştırılmakta. Peki, Ömer Mella kimdir? Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi Ömer Mella gerçekte kim, hangi oyuncu? 
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
04 Aralık 2023 - 17:50
Survivor All Star 2024 kadrosu belli oldu!
Survivor 2024 All Star için geri sayım başladı. TV8 ekranlarının sevilen programlarından Survivor'ın 2024 kadrosu da belli oldu. Peki yeni konsepti ile ekranlara gelecek Survivor 2024 All Star ne zaman başlayacak? Survivor yarışmacıları seçildi mi, kim? Yeni sezonu için heyecanın zirvede olduğu yarışma hakkında bilinenleri sizin için derledik.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
04 Aralık 2023 - 16:28
Yarın okullar tatil mi? 5 Aralık 2023 okul tatili açıklaması geldi mi?
Ülke genelinde etkisini hissettiren soğuk, yağmur ve kar yağışlı hava bugün de devam ediyor. Yurdun birçok kesimi kuvvetli yağış ve beraber fırtınayı yaşarken yer yer kar yağışları da kendini gösteriyor. Olumsuz hava koşulları sonrası veliler ve öğrenciler "Yarın okullar tatil mi, hangi illerde eğitime ara verilecek?" sorusuna yanıt arıyor. İşte, 5 Aralık 2023 okullarda son durum.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
04 Aralık 2023 - 15:18
Sağanak yağış vurdu, yollar göle döndü! Bodrum’da yarın okullar tatil mi?
Muğla’nın Bodrum ilçesinde etkili olan sağanak yağış nedeniyle yollar dereye döndü, bazı yollar yağış nedeniyle trafiğe kapandı. Öğrenciler ve veliler bugün etkili olan yağışlar sonrası Bodrum’da okullar tatil mi? Yarın okullar tatil oldu mu? sorularını araştırıyor. Muğla okul tatil açıklaması var mı?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
04 Aralık 2023 - 14:42
Eski Diyanet İşleri Başkanı Lütfi Doğan hayatını kaybetti
Lütfi Doğan kimdir? Huzur ve Saadetin Esasları, Mutluluğun Kazanılması gibi eserleri bulunan Diyanet İşleri Eski Başkanı Lütfi Doğan hayatını kaybetti. Doğan, bir süredir Başkent Üniversitesi Hastanesi'nde tedavi görüyordu. Doktorların tüm çabasına rağmen Doğan hayatını kaybetti. Peki Lütfi Doğan kimdir, hangi görevlerde bulundu?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
04 Aralık 2023 - 10:45
SON DAKİKA DEPREM Mİ OLDU?
Son dakika İstanbul'da deprem mi oldu? 4 Aralık 2023 tarihinde hissedilen depremin ardından AFAD ve Kandilli'den detayla gelmeye başladı. İşte, son dakika deprem detayları...
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
04 Aralık 2023 - 09:46
3 Aralık Engelliler Günü mesajları ve sözleri
Her sene 3 Aralık tarihinde önemle dile getirilen gün için 3 Aralık Dünya Engelliler Günü mesajları ve sözlerini sizler için derledik. WhatsApp, Instagram, X için Dünya Engelliler Günü resimli paylaşımları ile engellilik konusundaki farkındalığı oluşturmaya siz de katkıda bulunabilirsiniz. Bu özel günün bir diğer önemi de her bireyin potansiyel bir engelli adayı olduğu gerçeğini vurgular. İşte, 3 Aralık Engelliler Günü mesajları ve sözleri ve WhatsApp, Instagram, X için Dünya Engelliler Günü resimli paylaşımları...