Tgrt Haber

Dilan Polat cezaevinde boş durmuyor! İşte yeni işi

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Dilan Polat cezaevinde boş durmuyor! İşte yeni işi

Magazin Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından tutuklu bulunan Dilan Polat, hapishanede boncuklardan süs eşyaları yapmaya başladı. İlk hediyesini ise yakın arkadaşı Sevim Alan’a gönderdi. Alan, adının yazılı olduğu süsü sosyal medyada paylaştı.

Kara para aklama soruşturması kapsamında 5 Kasım’da tutuklanarak cezaevine gönderilen Dilan Polat, hapishanede incik boncuk işlerine girdi ve el emeği göz nuru süs eşyaları üretmeye başladı.

Sosyal medyada lüks paylaşımlarıyla dikkat çeken fenomen ve güzellik merkezi sahibi Dilan Polat ve eşi Engin Polat’ın çiftinin hayatı bir gecede değişti. Polat çifti kara para aklama ve vergi kaçırma suçlarından 5 Kasım’da tutuklandı. İkili ve yakınlarının serbest kalıp kalmayacağı ve davanın nasıl seyredeceği merakla takip ediliyor. 

Cezaevindeki Dilan Polat’ın daha önce çıkan haberlerde psikolojisinin bozuk olduğu ve sık sık ağladığı belirtilmişti. Avukatları da Polat’ın sağlık durumunun iyi olmadığı yönünde açıklamalarda bulunmuştu. Öyle ki fenomen isim, Bakırköy’deki Prof. Dr. Mazhar Osman Ruh Sağlığı ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürülerek birkaç gün tedavi görmüştü. 

Dilan Polat cezaevinde de boş durmuyor! İşte yeni işi - 1. Resim

HEDİYELİK SÜS EŞYALARI YAPIYOR

Sıkıntılı günleri atlatan Dilan Polat, cezaevi yaşamına adapte olmak için incik boncuk işlerine girdi. Hapishanede zamanını daha verimli geçirmek adına kendine yeni bir uğraş edindi. Boncuklardan süs eşyaları yapmaya başlayan Polat, ilk hediyesini cezaevinden kendisi hakkında zaman zaman haber veren arkadaşı Sevin Alan’a gönderdi. Alan ise o hediyeyi ‘efkar saati’ notuyla Instagram hesabından paylaştı.

Düzenleyen:  - Magazin
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Gündüz10 Mart 2024 15:02

Onlar insanların gözüne gözüne sokarken 85 milyonda kötü idi

Sonraki Haber Yükleniyor...