Rapçi Uzi'ye çakmak atıldı, sözleri gündem oldu: Alırım seni buraya...

Düzenleyen:
- Güncelleme:

Magazin Haberleri

Yeni nesil rapçilerden Uzi, verdiği bir konserinde yaşananlarla gündem oldu. Sahnedeyken bir izleyici tarafından Uzi'ye çakmak atıldı. Rapçi ise seyircisine tehditkar sözlerle karşılık verdi.

"Kan" adlı albümünde yer alan 'Krvn' ve 'Umrumda Değil' gibi parçalarla adını geniş kitlelere duyuran Uzi (gerçek adıyla Utku Cihan Yalçınkaya) son dönemin popüler rap şarkıcılarından biri.

Mynet'in haberine göre geçtiğimiz günlerde Galatasaray için bestelediği "Şampiyon" marşını yayınlayarak sarı-kırmızılı taraftarların gönlünü fetheden genç rapçi Rams Park'ta da sahne almıştı.

Son dönemde sahnelerine tam gaz devam eden Uzi geçtiğimiz gün bir sahnesinde yaşadıkları ile gündem oldu. Ünlü isim sahnedeyken bir izleyici Uzi'ye çakmak attı.

TEHDİTKAR SÖZLER SAVURDU

Bu duruma çok sinirlenen Uzi, "Sakın bir daha görmeyeyim o çakmağı. Vallahi alırım seni buraya, vallahi sıkıntı yaşatırım sana. Tamam?" diyerek tehditkar sözler savurdu. Konserde yaşanan o görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

 

Düzenleyen:  - Magazin
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...