Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
12 saat 45 dakika önce

CANiK, Samsun’da geleceğin mühendisleri ile bir araya geldi

CANiK’in de bünyesinde bulunduğu Samsun Yurt Savunma’nın (SYS) ana sponsoru olduğu Hezarfen Savunma, Havacılık ve Uzay Teknolojileri Eğitim Kampı, Türkiye’nin dört bir yanından fen lisesi öğrencilerini Samsun’da buluşturdu. Türkiye’nin ilk 50 fen lisesinden birer öğrenci ve Samsun’daki fen liselerinden birer öğrenci olmak üzere toplamda 80’e yakın öğrencinin katıldığı etkinlikte geleceğin mühendisleri CANiK’in kalbi SYS üretim tesislerini ziyaret ederek yakından inceleme fırsatı buldular.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
15 saat 26 dakika önce

"Gri listeden çıkış ile yabancı yatırımlar hızlanacak"

Türkiye’nin 2021 yılı ekim ayından beri bulunduğu Mali Eylem Görev Gücü (FATF) Gri listesi’nden Haziran sonunda çıkacağına kesin gözüyle bakıldığını söyleyen BankPozitif Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Erkan Kork, "Gri listeden çıkış ile uluslararası yatırımlar hız kazanacak" dedi.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
25 Mayıs 2024 - 02:53

Lcw.com 380 markayla hizmette... Dijital AVM’yle pazar yeri rekabetine girdi!

Türkiye'nin önde gelen perakende giyim markası LC Waikiki, Dijital AVM’yle pazar yeri rekabetine girdi! lcwaikiki.com’u, LCW.COM ismiyle pazar yerine dönüştüren marka 380 markayla hizmete...
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
24 Mayıs 2024 - 13:09

TEPEA Derneği üyeleri İstanbul Akvaryum’un ev sahipliğinde bir araya geldi

Türkiye'nin önde gelen eğlence, park, etkinlik ve atraksiyon derneği TEPEA, 1.5 milyar dolarlık hacme ulaşan eğlence endüstrisi ile ilgili bir zirve gerçekleştirdi. Crowne Plaza İstanbul Florya Otel'de İstanbul Akvaryum’un ev sahipliğinde gerçekleştirilen Eğlence Endüstrisi Zirvesi etkinliğinde, eğlence sektörü ile ilgili yeni dönem planları, yaz sezonuyla ilgili beklentiler ve sürdürülebilirlik gibi konular ele alındı.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
23 Mayıs 2024 - 17:22

BitHero, kripto para kullanıcılarının rehberi olacak

Büyüyen ve gelişen kripto para dünyasına yeni bir soluk kazandırmak üzere faaliyete başlayan Türk kripto para borsası BitHero, düzenlediği ilk basın toplantısında kuruluşunu, yeniliklerini ve büyüme stratejilerini paylaştı.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
23 Mayıs 2024 - 13:46

Mevduat faizi getirisi hesaplama: Yatırımınızın potansiyel kazancı

Mevduat faizi, düşük riskli yatırım araçları arasında olması bakımından banka müşterilerinin en çok tercih ettiği seçenekler arasındadır. Müşteriler, birikimlerini değerlendirmek üzere çeşitli formatlarda sunulan ürünlerden aktif biçimde faydalanabilir. Başlıca mevduat türleri arasında; aylık ödemeli, esnek, birikim ve korumalı gibi ürünler yer alır. Yatırımcılar, bireysel değerlendirmeler dahilinde türler arasında seçim yapabilir.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
21 Mayıs 2024 - 01:43

Quick Sigorta kaskoda iddialı

Yeni kasko ürünüyle araç sahiplerinin hayatını daha da kolaylaştıran Quick Sigorta, trafik sigortasındaki liderliğini bu kez kaskoya taşımayı hedefliyor.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
21 Mayıs 2024 - 01:42

“Şimdi fark oluşturmanın zamanı”

AXA Türkiye, 2024 sürdürülebilir gelişim ve büyüme hedeflerini acenteleriyle paylaşmak üzere 8 bölgesine bağlı 9 ili kapsayan turuna başladı.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
21 Mayıs 2024 - 01:40

Aveon Global Sigorta'dan yeni teknoloji şirketi

Aveon Global Sigorta, yeni teknoloji şirketi Innaveon Teknoloji A.Ş’yi kurarak Türkiye’ye ve sektöre değer katacak önemli bir adım attı. 
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
21 Mayıs 2024 - 01:38

“Acentelerimizin finansal olarak güçlenmesi çok önemli”

Ray Sigorta, sektörde yine bir ilki gerçekleştirerek, “Trink Komisyon Projesi” ile acentelerine hak ettikleri komisyonları anında ödüyor.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
21 Mayıs 2024 - 01:27

“18 yaş altı BES çok önemli bir rolde”

Tasarruflarını BES’te değerlendiren vatandaşların sayısı 9 milyonu aştı. 1 milyon 160 binden fazla katılımcıya ulaşan 18 yaş altı BES ise sektörün dinamosu olmaya devam ediyor. Katılım Emeklilik Genel Müdürü Ayhan Sincek, “18 yaş altı BES ülkemizde tasarruf bilincinin gelişmesinde çok önemli bir rol üstleniyor” dedi.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
20 Mayıs 2024 - 17:07

Nitelikli ofis talebi, ticari gayrimenkul trendini değiştirdi

Ticari gayrimenkullerde yaşanan arz daralması, fonksiyonunu yitirmiş ofis projelerinin yenilenme ihtiyacı karşısında stoktan çıkmasıyla artış gösteriyor. İstanbul’da 2024 yılında 215 bin m2’lik kiralanabilir ofis alanının operasyona açılması beklenirken, bu rakam yine de talebi karşılamıyor. Arz daralması karşısında yatırımcısına karlı bir fırsat sunan ticari gayrimenkul piyasasında, yatırımcılarda hızlı hareket etme refleksi gözlemleniyor.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
19 Mayıs 2024 - 18:30

Yıldız, “Gazze’deki trajedinin tek sorumluları hesap verecek”

Yıldızlar Tanıtım ve Organizasyon Limited Şirketi Genel Müdürü, ATO Congresium Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Gazze’deki trajedinin tek sorumluları olan Netanyahu, ve Joe Biden’ın hesap vereceğini belirtti.
 - Teknoloji liderleri yapay zekayı tartışacak
16 Mayıs 2024 - 17:01

Teknoloji liderleri yapay zekayı ve akıllı şehirleri tartışacak

Teknoloji alanında Türkiye'nin önde gelen karar vericileri ve kanaat önderleri, Teknoloji Liderleri Zirvesi’nde ikinci kez bir araya gelecek. DataExpert’in katkıları ve BMI Business School’un organizasyonu ile 21 Mayıs’ta gerçekleştirilecek etkinlikte global mega trendlerin şirket stratejilerine etkileri, Türkiye’de üretilen teknolojilerin global pazardaki yeri, sürdürülebilir dijital dönüşüm, yapay zekâ ve akıllı şehirler konuşulacak.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
14 Mayıs 2024 - 17:28

İş Bankası ve İmeceMobil’den Çiftçiler Günü’ne özel etkinlik

Türkiye İş Bankası ve iştiraklerinden tarım odaklı teknoloji şirketi İmeceMobil, 14 Mayıs Dünya Çiftçiler Günü vesilesiyle tarımın dünyadaki ve ülkemizdeki kritik önemi, sektördeki zorluklar ve çözümlerin masaya yatırılacağı “İş’le İmece Buluşmaları” etkinlik serisini başlattı.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
13 Mayıs 2024 - 20:34

10 bin marka ve milyonlarca ürünle Hepsiburada Moda Haftası bugün başlıyor

Hepsiburada, 13-16 Mayıs tarihleri arasında düzenleyeceği Moda Haftası ile 10 bin marka ve iş ortağına ait mağazalarında milyonlarca ürününü kapsayan, 4 gün boyunca sürecek yılın en büyük moda ve kozmetik indirim kampanyasını bugün başlatıyor.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
11 Mayıs 2024 - 15:03

Yüzyılın İyilik Hareketi Güneydoğu Anadolu’nun İncisi Gaziantep’te

29 yıldır dünya mazlumlarının yardımına koşan Deniz Feneri Derneği, Türkiye’nin çeşitli illerinde temsilcilikler açmaya devam ediyor.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
10 Mayıs 2024 - 14:37

Mondihome satışa çıktı!

Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu, Türkiye mobilya sektörünün önemli markaları arasında yer alan Mondihome’un 10 Mayıs 2024 tarihli Resmi Gazete’de yayımlanan ilanla satış ihalesine çıktığını duyurdu.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
09 Mayıs 2024 - 17:15

Luxera Gayrimenkul’den ev sahibi yapacak yeni kampanya

Kurulduğu 2015 yılından itibaren “Ulaşılabilir Lüks” stratejisiyle İstanbul’un en özel lokasyonlarında projeler üreten Luxera, yüzde 30’dan başlayan peşinat oranları ve vade farksız ödeme seçenekleriyle konut sahibi olmak isteyenlere eşsiz fırsatlar sunuyor. “Tam Zamanı” mottosuyla hazırlanan kampanya Luxera Towers, Luxera Bahçeport, Luxera Nevbahar ve yapımına yeni başlanan Luxera Nevbahar Life projelerinde geçerli olacak.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
07 Mayıs 2024 - 10:28

Smart Güneş, 2023 yılını 1,02 Milyar TL net kar ile tamamladı

Dikey entegrasyon stratejisi üzerine yatırımlarına hız kesmeden devam eden Smart Güneş, 2023 yılına ilişkin hedeflerini aşarak rekor seviyede karlılığa imza attı.
Şirket Haberleri - Şirket Haberleri
04 Mayıs 2024 - 12:52

İş Dünyası Düsseldorf’ta buluşuyor, fırsatları konuşuyor!

İhlas Medya Grubu’nun aylık ekonomi dergisi Türkiye’de İş Dünyası, Türk ve Alman iş insanlarını Düsseldorf’ta bir araya getirecek ve üçüncü ekonomi buluşmasını gerçekleştirecek.
Sona Git