Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Dinozorlar, Türkiye'nin ilk holografik eğlence parkı DigiZoo'da hayat buluyor

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Dinozorlar, Türkiye'nin ilk holografik eğlence parkı DigiZoo'da hayat buluyor
Eğlence, Haber

Şirket Haberleri Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Türkiye’nin ilk holografik eğlence parkı Katılım Emeklilik DigiZoo’da günümüzden ve nesli tükenen dinozorlar, mitolojik unicorn’lar gibi 25’ten fazla canlı türü hologram tekniğiyle gerçeğe dönüşüyor. DigiZoo, gün boyu devam eden atölyeler ile çocuk ve gençlere bilgi ve eğlencenin teknolojiyle kesiştiği farklı bir deneyim sunuyor.

Alışveriş, sanat ve eğlencenin buluşma noktalarından Akasya’da kapılarını açan Katılım Emeklilik DigiZoo, Türkiye’de bir ilk olarak holografik eğlence parkı temasıyla her yaştan ziyaretçiye keyif ve eğlence dolu bir deneyim vadediyor.

Dijital dünyanın son teknolojileriyle donatılan DigiZoo, geçmiş ile gelecek, doğal canlı yaşamı ile insan arasında bilgi ve eğlenceyi birleştiren teknolojik bir köprü kuruyor. Eğlence parkında, son yılların en dikkat çekici yeni teknolojilerinden biri olan hologram tekniği ile 25’ten fazla canlı türü hayat buluyor. 

Dinozorlar, Türkiye'nin ilk holografik eğlence parkı DigiZoo'da hayat buluyor

ÇOCUKLAR İÇİN GÜN BOYU EĞLENCE

Katılım Emeklilik Digizoo; Brifing Odası, Laboratuvar, Avatar Ormanı, Dinozorlar Alanı, Günümüz Doğa Canlıları ve Denizaltı alanı olmak üzere 6 bölümden oluşan sergi alanının yanı sıra etkinlik alanları ve kafesi ile misafirlerini ağırlıyor. Katılım Emeklilik DigiZoo’da ziyaretçiler, zaman yolculuğu temasıyla senaryolaştırılmış bir hikaye üzerinden sadece günümüzde yaşayan değil, nesli tükenen dinozorlar ve tek boynuzlu at (unicorn) gibi mitolojik canlılara da büyüleyici bir atmosfer eşliğinde tanıklık ediyor.
 
Atölye alanında ise gün boyu çocuklara yönelik bez çanta boyama, ahşap kuş evi boyama, oyun atölyesi, geri dönüşümden oyuncak yapımı, pop-up kart yapımı gibi geniş içerikte beceri gelişim atölyeleri düzenleniyor. Giriş alanında kurulu “Dino ile selfie” ve “animatik köpeği sev/besle” gibi ekranlar özellikle küçükler için eğlenceli anlar yaşatıyor.

Düzenleyen:  - Şirket Haberleri
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...