Hepsiburada ve Yapı Kredi’den alışverişe yeni bir boyut: “Hepsiburada Premium Worldcard”

Düzenleyen:
- Güncelleme:
Hepsiburada ve Yapı Kredi’den alışverişe yeni bir boyut: “Hepsiburada Premium Worldcard”

Şirket Haberleri Haberleri

Hepsiburada ve Yapı Kredi Bankası iş birliğinde hayata geçirilen Hepsiburada Premium Worldcard kullanıcılarına özel avantajlar sunuyor. Hepsiburada Premium Worldcard sahipleri peşin fiyatına 3 ay erteleyip 6 taksitle ödeme imkanı ve birçok ek avantajdan faydalanabiliyor.

Hepsiburada ve Yapı Kredi Bankası, Hepsiburada Premium Worldcard’ı sundu.

PEŞİN FİYATINA 3 AY ERTELEYİP 6 TAKSİTLE ÖDEME İMKANI

Hepsiburada Premium Worldcard ile Hepsiburada’da alışverişler peşin fiyatına 3 ay ertelenip 6 taksitle ödenebiliyor. Herhangi bir faiz/fark ödemeden peşin fiyatına 3 ay ertelemeyle alışverişlerini yapan kart sahipleri bütçelerini rahatlatıyor.

1.000 TL HEPSİBURADA PUAN

Hepsiburada Premium Worldcard alarak Yapı Kredi’den ilk defa kredi kartı sahibi olan müşteriler her 500 TL’lik alışverişte 100 TL toplamda 1.000 TL Hepsiburada Puan kazanıyor.

HER ALIŞVERİŞTE %5 KAZAN

Kart sahipleri Hepsiburada’dan yaptıkları her alışverişte %5 kazanıyor ve Hepsiburada’dan diledikleri kategoride geçerli olmak üzere kazançlarını kullanabiliyorlar.

HEPSİBURADA PREMİUM ÜCRETSİZ

Hepsiburada Premium Worldcard ile sunulan bir başka ayrıcalık Hepsiburada Premium’un ücretsiz olarak sunulması. Premiumlular kargo bedava, hediye BluTV üyeliği, ücretsiz randevulu teslimat, ücretsiz kapıdan iade gibi birçok avantajdan yararlanabiliyor.

Detaylı bilgi için: https://www.hepsiburada.com/staticpage/212400733343651

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...