November Dump ne demek? Instagram November Dump hakkında merak edilenler

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Ramazan eles
November Dump ne demek? Instagram November Dump hakkında merak edilenler

Tam olarak çöplük olarak adlandırılamasa da yeni bir akım, özgürce sıralı fotoğraflar paylaşmayı mümkün kılıyor. Photo Dump adı verilen bu akımda fotoğraf arşivinizin rastgele bir dökümünü paylaşmanızla ortaya çıkıyor. Peki November Dump ne demek? İşte Instagram November Dump hakkında merak edilenle

Photo Dump, herkesin farklı bir dünyasının olduğunu kanıtlıyor diyebiliriz. Teyzenizin yatak odasından bir görüntü, yediğiniz yemeğin fotoğrafı veya çok da uğraşılmamış bir gün batımı çekimi… Bunların hepsini bir araya getirerek kaydırmalı bir fotoğraf gönderisi olarak instagramda paylaşabilirsiniz.

NOVEMBER DUMP NE DEMEK?

Instagram’da karşınıza november dump etiketiyle paylaşım yapan Instagram kullanıcıları görüyorsanız o kişiler Kasım ayı boyunca çekmiş oldukları tüm fotoğrafların fotoğraf çöplüğündeki özel fotoğraflarını paylaşıyorlar. Yani Kasım ayında birden fazla fotoğraf çekmişler ve bu fotoğraflar arasında en ilginç, güzel ve tatlı olanını Instagram profillerinde #novemberdump etiketiyle paylaşmış oluyorlar.

November Dump ne demek? Instagram November Dump hakkında merak edilenler

PHOTO DUMP NE DEMEK?

Photo dump yine Instagram’da popüler olan bir akımdır. Eğer herhangi bir ay, yıl veya farklı bir olayı temsil etmeyen fotoğraflarınız varsa bu fotoğrafları #photodump etiketiyle Instagram profilinizde paylaşabilirsiniz. Eğer herhangi bir ayda çekilmiş toplu fotoğraf çöplüğünü paylaşmak istiyorsanız #januarydump etiketini kullanabilirsiniz. Benzeri örneklerle sizde Instagram profilinizi süslendirerek takipçilerinizin profilinize girdiğinde çok daha eğlenceli fotoğraflarla karşılaşmasını sağlamalısınız.

Photo dump veya Instagram dump olarak karşımıza çıkan bu akımda fotoğraflarınızın ne halde olduğu, ne içerdiğinin hiçbir önemi yok. İsterseniz dump olarak kendinizi paylaşabilirsiniz isterseniz de çektiğiniz yerlerin estetik görüntülerini paylaşabilirsiniz.  

 

 

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...