Hindistan'ın güneyindeki Kerala eyaletinde şiddetli yağışların yol açtığı sel hayatı olumsuz etkiledi.

Dünya evine girmeye hazırlanan Akash ve Aishwarya çifti, cadde ve sokakların sular altında kalmasıyla düğün yerlerine ulaşmak için ilginç bir yönteme başvurdu.


Gelin Aishwarya yerel medyaya yaptığı açıklamada, "Hiç hayal etmediğimiz bir düğüne dönüştü" diye konuştu.

Sağlık çalışanı olan çift, Thalawadi'deki bir tapınakta düzenlenecek düğün için başka bir tapınaktan ödünç aldıkları alüminyum kazanla gitti. Kazanın içine giren çift, sel sularını geçerek tapınağa ulaştı.

O anlar çevredekiler tarafından kaydedilirken, sosyal medyada hızla yayılan görüntüler viral oldu. Gelin Aishwarya yerel medyaya yaptığı açıklamada, "Hiç hayal etmediğimiz bir düğüne dönüştü" diye konuştu.

Kerala'da meydana gelen sel felaketinde en az 25 kişi hayatını kaybetmişti.

Hindistan’da yüksek ateşten dolayı 50 kişi öldü! Hindistan’da yüksek ateşten dolayı 50 kişi öldü! Hindistan’da bir hafta içerisinde gizemli yüksek ateş nedeniyle çoğunluğu çocuk olmak üzere 50 kişi hayatını kaybetti.
Hindistan’da yerli üretim aşısına acil kullanım izni! Hindistan’da yerli üretim aşısına acil kullanım izni! Hindistan’da yerli üretim olan ve dünyanın ilk DNA bazlı korona virüs aşısı “ZyCoV-D” aşısına acil kullanım izni verildi.