Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Hazal Kaya kızı Leyla Süreyya’nın yüzünü ilk kez gösterdi

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Hazal Kaya kızı Leyla Süreyya’nın yüzünü ilk kez gösterdi
Hazal Kaya, Ali Atay, Doğum Günü, Bebek, Haber

Magazin Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Kızı Leyla Süreyya’yı geçtiğimiz yıl kucağına alarak ikinci kez anne olan Hazal Kaya, bebeğinin yüzünü ilk kez gösterdi. Bir yaşına giren Süreyya’yı görenlerden bazıları baba Ali Atay’a benzetirken, bazı kişiler ise “Aynı annesi” yorumunu yaptı.

Ünlü oyuncu Hazal Kaya, meslektaşı Ali Atay ile 2019 yılında evlendi. Aynı sene oğlu Fikret Ali’yi kucağına alan Hazal Kaya, geçtiğimiz yıl ise ikinci kızı Leyla Süreyya’yı dünyaya getirdi. 

Hazal Kaya kızı Leyla Süreyya’nın yüzünü ilk kez gösterdi

1 YAŞ PARTİSİ

Geçen yıl 11 Şubat’ta doğan Leyla Süreyya, dün 1 yaşına girdi. Oyuncu çift, ailelerinin ve yakın dostlarının katılımıyla bir parti düzenledi. Doğum gününden fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı. Süreyya’nın yüzü ise ilk kez görüldü. 

Hazal Kaya kızı Leyla Süreyya’nın yüzünü ilk kez gösterdi

Başarılı oyuncu Hazal Kaya, kızının doğum gününü kutladığı paylaşımına şu notu düştü: "Canım kızım, kalbim Süreyya’m. Sen güneş gibi doğup dünyamızı aydınlatalı tam bir yıl oldu hala inanamıyorum! İyi ki doğdun, iyi ki bizimlesin. Bu dörtlü fotoğraflara baktıkça gözlerim doluyor, sizinle aile olmak ne güzel."

“SÜREYYA HAZAL’A BENZİYOR”

Instagram’da kullanıcılar karelere yoğun ilgi gösterirken, Hazal Kaya’nın takipçileri ikiye bölündü. Bazı kişiler “Süreyya Hazal’a benziyor” yorumunu yaptı, bazıları ise bebeği babasına benzetti. 

Hazal Kaya kızı Leyla Süreyya’nın yüzünü ilk kez gösterdi

Öte yandan Hazal Kaya, oğlu Fikret Ali için “Babasının kopyası” şeklinde yapılan yorumlara cevap vermişti. Kendi fotoğrafını yayınlayan Kaya, “'Fiko babasına benziyor' diyenlere bakışımız bu şekil... Oğlum bana da benziyor. Elimde kanıtlar var ama şimdi şey etmeyeyim. Sakin kalayım, neyse!” şeklinde esprili bir not düşmüştü.

Düzenleyen:  - Magazin
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...