Tanyeli'nin sağlık durumu nasıl? Hasta mı, hastalığı nedir?

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Türkiye Gazetesi / Kaynak: Türkiye Gazetesi
Tanyeli'nin sağlık durumu nasıl? Hasta mı, hastalığı nedir?
Tanyeli

Türkiye'nin sevdiği sanatçılar arasında yer alan Tanyeli, bir süredir pankreas kanseriyle mücadele ediyordu. Sevenleri ise Tanyel'nin sağlık durumunu araştırıyor. Peki, Tanyeli'nin sağlık durumu nasıl? Hasta mı, hastalığı nedir?

Uzun zamandır pankreas kanseriyle mücadelesine devam eden Tanyeli tedavisini Türkiye'de tamamlamasının ardından sağlık durumu merak edildi. Hayranları ise Tanyeli'nin sağlık durumu nasıl? Hasta mı, hastalığı nedir? sorularına yanıt arıyor. İşte merak edilenler...

TANYELİ'NİN SAĞLIK DURUMU NASIL?

Türkiye'de adından sürekli söz ettiren başarılı oryantel Tanyeli, bir süredir pankreas kanseriyle savaştı. Tedavisinin ilk aşamasını Türkiye'de tamamlayan sanatçı tedavisine Küba'da devam ediyor. Sosyal medya hesabı üzerinden hastalığının süreci ile ilgil bilgilendirme yaptı. Tanyeli, bedenin 5 buçuk santim kist olduğunu duyurdu. Sosyal medya hesabından ise şu sözlere sürece paylaştı:

"Pankreas kanseri teşhisi konuldu ve tedavi süreci başladı. Her şeyin iyi olacağını umuyorum. Kanseri Allah'ın da yardımıyla yeneceğime inanıyorum"

Tanyeli'nin sağlık durumu nasıl? Hasta mı, hastalığı nedir?

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...