Sanki doğru seçim!

A -
A +

Beşiktaş bence teknik adamlık seçiminde bu defa doğru bir adım attı. Hollandalı teknik adam Van Bronckhorst göreve getirildi. Tabii ki takım yapısında bazı değişiklikler olacak. Bu yapılırken ihracattan gelen para ile ithalata yatırılan iyi ayarlanmalı. Bakalım Hasan Arat yönetimi bu defa gülecek mi? Tabii ki lig şampiyonluğundan söz ediyorum...

 

Sanki doğru seçim!

 

 

Hayırlı olsun Okan Hoca!

 

 

Galatasaray teknik adamı Okan Hoca ile iki yıllık yeni bir sözleşme imzaladı. Eh üst üste iki sezon şampiyon yapan hoca ile de böyle olmalıydı.  Şimdi mesele 25. şampiyonluğu yani beşinci yıldızı takmak ve de Şampiyonlar Ligi’nde, belki de kupa değil ama bir hayli yol almak herkesin beklediği sonuçtur. 

 

 

Başım boşuna ağrıdı be!

 

 

Geçtiğimiz hafta sonu bizim Bahariye caddesinde tek tip giyinmiş, erkekli, kadınlı bir ekip Filistin’i destekleyen konuşmalar yapıyor, feryat figan ediyordu. Ve de bir broşür dağıtıyorlardı. Ben de aldım o, af edersiniz  kâğıt parçasını... Son satırına kadar okudum. Ama mesele Filistin değil AK Parti ve dostum Tayyip Başkan’mış. Yazıklar olsun be!

 

 

Bunlar mı başkan adayı?

 

 

Bendeniz Fenerbahçe’de ne başkanlar gördüm. Meslek icabı onlarla çok sık görüşürdüm. Ama böyle bir ikiliye rastlamadım desem yalan olmaz.  Baksanıza bizim gazetenin pazar günkü manşetine... Ali Koç diyor ki, “Baronlar beni mi destekliyor?” Aziz Yıldırım diyor ki, “Evet, bana karşılar...” Bakınız beyler başta Faruk Ilgaz başkan olmak üzere benzerlerinin kemiklerini sızlatıyorsunuz.      

 

Sanki doğru seçim!   

 

 

Basketbol affetmez!

 

 

Fenerbahçe Basketbol Takımı, Anadolu Efes’i hem de deplasmanda üste üste iki defa yendi. Hem de farklı skorlarla... Ama üçüncü maçta bu defa da kendi sahasında tek sayı farkla kaybetti. Hele hele üçlük çıktığından bu yana basketbolda gevşeme asla affa uğramıyor. Ben bu satırları son maç oynanmadan yazdım. Bakalım ne olacak? 

 

 

Dünya reklam şampiyonu ekran!

 

 

Çok merak ettiniz değil mi bu ekranı. Efendim, yerli filmler sunabildiği için sık sık Kanal 4 ekranına dönerim. Ama artık galiba bu ekranı izlemekten vazgeçeceğim. Neden mi? Yahu arkadaşlar yarım saat reklam olur mu? Bir başlıyor bitmek bilmiyor bu reklamlar...

 

 

Montella ne yapıyor? 

 

 

A Millî Takım son iki hazırlık maçında bir beraberlik, bir de yenilgi aldı. Hazırlık maçlarının sonuçları önemli değildir. Önemli olan resmî maçlar için size ne verdiğidir. Montella ne kadar kenar oyuncusu varsa hepsini oyuna sokuyor. Aslında ne yapmalı mı? Siz artık resmî maçlar kapıya dayandığında 15-16 kişilik çekirdek kadronuzu belirlemeniz gerekir. Tamam sakatlar olabilir. Yerlerinin en yakın adayları kadroya girer. Şunu hatırlatmak istedim, resmî oyunlarda en fazla beş oyuncu değişebiliyor da...

 

Sanki doğru seçim! 

Yıldırım kazandı, Koç yerinde saydı!

 

 

Fenerbahçe’de seçimli genel kurul sonuçları başlıktaki gibi değil mi? Ama aslında öyle değil... Ali Koç başkan bundan önceki son seçimde de 16 bin oy almıştı. Şimdi de öyle... Yıldırım ise 4 binde kalmış idi... Şimdi ise 10 bini aşmış... Ne dersiniz acaba? Tabii ki düz bakarsanız.     

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Hatice gülenc 14 Haziran 2024 11:39

Teşekkür ederim hergün okumak istiyorum yazılarınızı morinyo başarılı olurmu o bir Portekizli hiç başarılı olanı görmedik Türkiye de lütfen daha sık yazın teşekkür ederim sağolun üstadım

Uğur13 Haziran 2024 18:54

Kemal bey, Beşiktaş’ın teknik direktör seçimini olumlu bulmanıza şaşırdım. Hani Hollandalı teknik adamlar ülkelerinin dışında başarılı olamazdı! (Ki, bu iddianızı doğrulayan çokça örnek de var.)