Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Kocaeli'de acı ölüm! Babasının cenazesini yıkarken fenalaşıp hayatını kaybetti

Düzenleyen: / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
- Güncelleme:
Kocaeli'de acı ölüm! Babasının cenazesini yıkarken fenalaşıp hayatını kaybetti
Baba Oğul, Ölüm, Cenaze, Kocaeli, Haber

Yaşam Haberleri  / İhlas Haber Ajansı

Kocaeli'de bir kişi, babasının cenazesini yıkarken hayatını kaybetti.

Kocaeli'de hayatını kaybeden 92 yaşındaki babasının cenazesini yıkarken, üzüntüden fenalaşan 66 yaşındaki Ahmet Temel hayatını kaybetti. Ahmet Temel ve babasının 1 gün arayla hayatını kaybetmesi, ailesi ve sevenlerini gözyaşlarına boğdu.

İzmit'te yaşayan Maksut Temel, yaşlılığa bağlı sebeplerle hayatını kaybetti. Babasının ölümüne üzülen ve cenazesinin yıkandığı esnada fenalaşan oğlu Ahmet Temel, hastaneye kaldırıldı. Yapılan tetkiklerde Ahmet Temel'in aort damarında yırtılma meydana geldiği belirlenerek ameliyata alındı. Temel, yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. 

BABA OĞUL, BİR GÜN ARAYLA TOPRAĞA VERİLDİLER

Maksut Temel’in cenazesi dün Kuruçeşme Fatih Camii’nde ikindi namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından Kuruçeşme Mezarlığında toprağa verildi. Kendisinden 1 gün sonra yaşamını yitiren oğlu Ahmet Temel’in cenazesi ise bugün öğlen namazını müteakip kılınan cenaze namazının ardından aynı mezarlıkta toprağa verildi.

Düzenleyen:  - Yaşam
Kaynak: İhlas Haber Ajansı
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.