Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Beyaz Show yeniden ne zaman başlayacak? Beyaz Show tekrar başlayacak mı, hangi kanalda yayınlanacak?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Beyaz Show yeniden ne zaman başlayacak? Beyaz Show tekrar başlayacak mı, hangi kanalda yayınlanacak?
Beyaz Show, Beyazıt Öztürk, Haber

Medya Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Beyaz Show ne zaman başlayacak, tarih belli oldu mu? | Beyazıt Öztürk'ün sunuculuğunu yaptığı Beyaz Show 4 Mayıs 2018 Cuma günü sezon finali yapıp yayından kaldırılmıştı. Toplam 22 sezon süren Beyaz Show programı ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’u tekrar başlatma niyetlerinin olduğunu açıkladı. Peki, Beyaz Show yeniden ne zaman başlayacak? Beyaz Show tekrar başlayacak mı merak ediliyordu. Detaylar…

Beyaz Show yeniden ne zaman başlayacak? Beyazıt Öztürk, Beyaz Show’u tekrar başlatma niyetlerinin olduğunu açıkladı. Peki, Beyaz Show yeniden ne zaman başlayacak? Beyaz Show tekrar başlayacak mı merak ediliyordu. Detaylar haberimizde

BEYAZ SHOW YENİDEN NE ZAMAN BAŞLAYACAK?!

Acun Ilıcalı, daha önce katıldığı bir programda Beyaz Show’un yeniden başlayacağını söylemişti. Beyazıt Öztürk konuyla ilgili olarak "Öyle bir niyetimiz var başlamak gibi ama tarihi ve içeriğiyle ilgili çok iyi bir şey yapmak istiyoruz” açıklamasında bulundu.

Beyaz Show yeniden ne zaman başlayacak? Beyaz Show tekrar başlayacak mı, hangi kanalda yayınlanacak?

BEYAZ SHOW TEKRAR BAŞLAYACAK MI?

Beyaz Show sunucusu Beyazıt Öztürk’ün TV8’deki Aramızda Kalmasın adlı programda yaptığı açıklamalara göre Beyaz Show yakında tekrar başlayacak. Aramızda Kalmasın isimli programda konuşan Beyazıt Öztürk, merakla beklenen programın yayın tarihi ve içeriğiyle ilgili bilgi verdi. Açıklamasında şu ifadeleri kullandı:

“Öyle bir niyetimiz var başlamak gibi ama tarihi ve içeriğiyle ilgili çok iyi bir şey yapmak istiyoruz. Çünkü 5 sene önce bıraktığımız yer çok güzeldi. İnsanların aklında da keyifli ve güzel kaldı. Onun için programın içini yeniden doldurup aynı şeyi yapmayıp, içine yeni farklı şeyler koyup daha güzel şeyler yapalım ki insanlar ‘yine mi aynı şey’ demesinler. İçi dolu olsun, güzel olsun istiyoruz. Televizyonlarda izlenecek şeylerin sayısı gittikçe azalmaya da başlıyor. Yaptığımız işlerin de ne kadar değerli olduğunu biliyoruz insanlar için. O yüzden biz de izleyiciye saygı gösterip en değerlisini vermek için bekliyoruz.”

Beyaz Show yeniden ne zaman başlayacak? Beyaz Show tekrar başlayacak mı, hangi kanalda yayınlanacak?

Beyaz Show’daki karakterlere dikkat çeken Öztürk, “Hüsmenlerin, psikopatların çıktığı dönem hiç öyle bir şey yapılmıyordu. İlk defa biz bir şey yaptık ve patladı o iş. Şimdi öyle şeyler yakalamak lazım” dedi.

BEYAZ SHOW NE ZAMAN BİTTİ?

Beyaz Show 4 Mayıs 2018 Cuma gecesi sezon finali yapıp yayından kaldırılmıştır. Toplam 22 sezon (1996-2018) sürmüştür.

Düzenleyen:  - Medya
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.