Taş Kağıt Makas dizisinde Büşra'yı kimin öldürdüğü merak konusu oldu

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Taş Kağıt Makas dizisinde Büşra'yı kimin öldürdüğü merak konusu oldu

Medya Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Taş Kağıt Makas Büşra’yı kim öldürdü, Büşra’nın katili kim? | Yeni başlayan dizilerden biri olan Taş Kağıt Makas dizisinin ilk bölümünde Büşra karakteri öldü. Dizinin ilk bölümünde Büşra’nın nasıl ve kim tarafından öldüğü gösterilmedi. Bu sebeple Taş Kağıt Makas dizisinde Büşra'yı kim öldürdü merak edildi. İşte Büşra’nın ölümüne ilişkin detaylar…

Taş Kağıt Makas dizisinin ilk bölümünde Büşra’nın nasıl ve kim tarafından öldüğü gösterilmedi. Bu sebeple Taş Kağıt Makas dizisinde Büşra'yı kim öldürdü merak edildi. İşte Büşra’nın ölümüne ilişkin detaylar haberimizde…

TAŞ KAĞIT MAKAS BÜŞRA’YI KİM ÖLDÜRDÜ?

Taş Kağıt Makas dizisinde Büşra’yı kimin öldürdüğü gösterilmedi. Büşra’yı öldürenin Fecir olduğu tahmin ediliyor. İlerleyen bölümlerde Büşra’yı kimin öldürdüğünün ortaya çıkması bekleniyor.

TAŞ KAĞIT MAKAS BÜŞRA KİM?

Taş Kağıt Makas dizisinde Büşra karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Ebrar Karabakan’dır.

Ebrar Karabakan 2006 yılında İstanbul’da doğmuştur. Daha önce “Benim Güzel Ailem" dizisinde “Tuğçe” karakterini canlandırmıştır. Son olarak “Taş Kağıt Makas” dizisinde “Büşra” karakterini oynamıştır.

Taş Kağıt Makas dizisinde Büşra'yı kimin öldürdüğü merak konusu oldu - 1. Resim

TAŞ KAĞIT MAKAS İLK BÖLÜMÜNDE NELER YAŞANDI?

Umut ve Rıza, kendi küçük dünyalarında yaşayıp giden baba oğuldur. Bir plazada temizlik işçisi olarak çalışan Rıza, kendini oğlu Umut’a adar. Sıradan bir hayatı olan Umut’un, sıradan olmayan bir hastalığı vardır: Hipertimezi…

Çocukluğundan beri Hipertimezi’yle yaşamayı öğrenen Umut, hayatı boyunca gördüğü, duyduğu hiçbir şeyi unutmaz. Bu özelliği bazen mucizeye, bazen felakete dönüşebilir. Umut, bir sabah hayatını alt üst eden güne uyanır. Babası Rıza bir cinayetin faili olarak gözaltına alınır. Üstelik Rıza, o geceye dair hiçbir şey hatırlayamaz. Umut ve Rıza, bir anda kendilerini bir cehennemin içinde bulurlar.

Londra’dan yeni gelen, İstanbul gecelerinin hızlı ismi Fecir Emirkıran; adına yakışır şekilde ülkeye dönüş yapar. Kavga ettiği Kadri Palaz, Fecir’in de baskısıyla gözaltına alınır. Ama Kadri’nin avukatı, tüm dengeleri değiştirir. Hukuk dünyasının renkli figürü Avukat Harun Yakar, kendine has yöntemleri ve tarzıyla Fecir’in başına dert olur. Fakat Harun da sert kayaya çarpmıştır. Hayatında önemli bir yeri olan abisi Kadri Palaz’ı içeriden kurtarabilecek midir?

Düzenleyen:  - Medya
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...