Aracının kaportasına ‘Azram’, camına ‘Figen’ yazdılar: Aşkını mı ilan etti bilemiyorum

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Gizem Külçü / Kaynak: İhlas Haber Ajansı
Antalya, Otomobil, Haber

Antalya'da bir vatandaş aracının üzerine kesici alet ile yazılan yazıyı görünce şoke oldu. Araç sahibi, "Her şeyim" dediği otomobiline bunu yapanın peşini bırakmayacağını söyledi.

Antalya’nın Serik ilçesinde park halindeki otomobilin kaportasına kesici alet ile 'Azram', camına ise 'Figen' isimlerini yazdılar. Araç sahibi Hasan Hüseyin Küçükgüzel gördükleri karşısında büyük şaşkınlık yaşadığını belirterek, "Moralim çok bozuk. Çünkü arabam benim her şeyim" dedi.

"BU İŞİN PEŞİNİ BIRAKMAYACAĞIM"

Olay Serik ilçesi Kökez Mahallesi'nde akşam saatlerinde meydana geldi. Aracına yapılanları petrol istasyonunda görevli kişinin söylemesiyle öğrendiğini anlatan Küçükgüzel, "Böyle bir olay ilk defa başıma geliyor. Cama yazdınız, neden kaportaya yazı yazıyorsunuz? Azram, Figen yazmışlar. Yazık ya biz buna para verdik, ucuz bir araba değil. Bıçakla kazımışlar gördüğüm kadarıyla. Bayağı derin yazmışlar, rezalet bir durum. Bu işin peşini bırakmayacağım ve şikayetçi olacağım bunu yapanlardan" diye konuştu.

"MORALİM ÇOK BOZULDU"

Yazan kişinin bunu neden yaptığını anlayamadığını belirten Hasan Küçükgüzel, “Aşkını mı ilan etti bilemiyorum. Görünce şaşırdım. Petrole yakıt almaya gitmiştim. İstasyon görevlisi, "Aracın arkasına kazıyarak yazı yazılmış gördün mü?" dedi. O zaman öğrendim ve çok şaşırdım. Sonra arkadaşlarıma sordum, biliyor musunuz diye. Ne Azra ne Figen diye birini tanımıyorum. Moralim çok bozuldu. Çünkü araba benim her şeyim" diyerek tepkisini dile getirdi.

Aracının kaportasına ‘Azram’, camına ‘Figen’ yazdılar: Aşkını mı ilan etti bilemiyorum

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...