Ağlama Anne 8. bölüm izle, Ağlama Anne son bölüm full izle, Ağlama Anne 9. bölüm fragmanı... Sevilen dizi Ağlama Anne, 25 Kasım akşamı 8. bölümü ile izleyicilerle buluşuyor. Yaklaşık iki ay önce ilk bölümü ile ekranlara gelen dizi büyük ilgi topluyor. Sevilerek izlenen dizinin takipçileri yeni bölümde neler olacağını heyecanla bekliyor. Ağlama Anne yeni bölümü ile ilgili detaylar haberimizde takipçilerle buluşuyor. Özlem'in Zeynep'i kaçırması sonucu neler yaşanacak? İşte detaylar...

AĞLAMA ANNE 8. BÖLÜM İZLE (AĞLAMA ANNE SON BÖLÜM İZLE)

AĞLAMA ANNE 8. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

AĞLAMA ANNE SON BÖLÜMDE NELER YAŞANMIŞTI?

Adnan’ın taşları yerinden oynatan açıklaması herkesin hayatını altüst eder. Duydukları karşısında artık kime güveneceğini bilmeyen Zeynep, Mert’e sığınır. Özlem, boş bulduğu alanda planlarını gerçekleştirir ve Zeynep kayıplara karışır. Hasan, ilk defa vicdanının gözleriyle Alev’e bakar. Damla, kızı için ilk defa güvenli bildiği yuvasından, alanından çıkar. Alev’le yakınlaşan Damla, Adnan’la kopma noktasına gelir; Adnan, çevrelerinde olduğu sürece belanın peşlerini bırakmayacağına inanır.

Ali Osman içinse Alev’in gönlünü kazanabileceği büyük bir yarış başlar. Genç bir kızın hayatı; kimileri için zafere giden yol olurken kimilerinin de nefesini keser. Zeynep’in ortadan kalkmasını isteyenler mi yoksa ona can olmak isteyenler mi galip gelecektir? Peki ya Zeynep’in gerisinde bıraktığı küçücük bir ipucu olayların çözülmesini sağlayacak mı?

CANSEL ELÇİN KİMDİR?

Sinema, tiyatro ve televizyon oyuncusu Cansel Elçin, İzmir-Tire doğumludur. İlk ve orta eğitimini 1982 yılında gittiği Paris'teki Lycée Racine'de tamamladıktan sonra, aile işini devam ettirmek üzere ekonomi ve sosyal bilimler okudu. Bir süre ticaretle uğraşsa da akşam kursları ile başladığı tiyatroya, Fransa'nın önde gelen tiyatro okullarından Ecole Florent'e yazılarak devam etti. Gérard Depardieu, Sophie Marceau, Isabelle Adjani gibi isimlerin ders verdiği Ecole Florent’te Audrey Tautou'yla aynı sınıfta okuyan oyuncu, daha sonra New York'tan gelen ve Actor’s Studio'u kuran Lee Strasberg’in oğlu John Strasberg ile Jack Garfein’den sinema ve tiyatro dersleri aldı.

Okulu dereceyle bitirmesiyle birlikte Fransa'nın çeşitli bölgelerinde birçok temsilde sahne alarak profesyonel tiyatro yaşamına adım attı. Tiyatronun yanı sıra çeşitli reklam ve sinema filminde rol alan sanatçı aynı zamanda senaryosunu da kendisinin yazdığı ve yönetmenliğini üstlendiği “Papillon” adlı kısa bir film çekti.

Bir temsilde kendisini izlemeye gelen Ferzan Özpetek ile tanışan Cansel Elçin, yönetmenin Haremsuare adlı filmiyle kamera arkasında cast oluşumu, ve çekim konusunda deneyim kazandı. Türkiye’nin önde gelen kadın yönetmenlerinden Tomris Giritlioğlu ile tanışmasıyla birlikte Türkiye'de oyunculuğa başladı. Türkiye'deki ilk dizi projesi olan Kırık Kanatlar'da Yüzbaşı Cemal'i canlandırdı. Ardından sanat hayatını Türkiye'de sürdürmeye karar veren Cansel Elçin, Hatırla Sevgili adlı dizide Ahmet karekterini canlandırmıştır.

4 Temmuz 2012 yılında Pınar Apaydın ile hayatını birleştiren Cansel Elçin, son olarak Fox TV’de yayınlanan ve başrolü Ece Uslu ile paylaştığı Dayan Yüreğim dizisinde Fuat karekterine hayat vermiştir. Şimdilerde Atv’de yayınlanan Ağlama Annem adlı dizide Adnan karakterine hayat veren Cansel Elçin, 1.83 metre boyunda, 75 kilo ve Başak burcudur.