CZN Burak’ın annesi Didem Bozbura kimdir? CZN Burak’ın annesi neden hapis cezası aldı?

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Berfin Bitirim
CZN Burak’ın annesi Didem Bozbura kimdir? CZN Burak’ın annesi neden hapis cezası aldı?
Czn Burak, Didem Bozbura

CZN Burak’ın annesi Didem Bozbura en çok konuşulan konulardan biri oldu. CZN Burak’ın annesine verilen 2 yıl 7 ay 7 günlük hapis cezasının ardından birçok kişi Didem Bozbura’nın kim olduğunu ve neden hapis cezası aldığını merak etti. Peki CZN Burak’ın annesi Didem Bozbura kimdir? CZN Burak’ın annesi neden hapis cezası aldı? İşte konuya ilişkin tüm detaylar…

CZN Burak’ın annesi Didem Bozbura’nın kim olduğu en çok merak edilen konulardan biri olarak karşımıza çıkıyor. Didem Bozbura 2 yıl 7 ay 7'şer gün hapis cezasına çarptırıldı. Bu haberin ardından birçok kişi Didem Bozbura’nın kişisel yaşam hikayesi ve neden hapse girdiği araştırılmaya başlandı.

Peki CZN Burak’ın annesi Didem Bozbura kimdir? CZN Burak’ın annesi neden hapis cezası aldı? İşte konuya ilişkin tüm detaylar…

CZN BURAK’IN ANNESİ NEDEN HAPİS CEZASI ALDI?

İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesi'nde hasta yakınlarından ameliyat için rüşvet istendiği iddialarına ilişkin yargılanan Prof. Dr. Mazhar Alp Bozbura "irtikap" suçundan 5 yıl 2 ay 15 gün, eşi Didem Bozbura ile çalışan Yasin Şimşek ise 2 yıl 7 ay 7'şer gün hapse çarptırıldı.

İstanbul 21. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki duruşmaya, tutuksuz sanıklar Mazhar Alp Bozbura ve Yasin Şimşek ile avukatları katıldı.

CZN Burak’ın annesi Didem Bozbura kimdir? CZN Burak’ın annesi neden hapis cezası aldı?

CZN BURAK’IN ANNESİ DİDEM BOZBURA KİMDİR?

Diriliş Postası'nın haberine göre Prof. Dr. Alp Bozbora, 38 yaşındaki Didem Bozbora’nın aşırı kilolu kızının midesini ameliyat etti ve kelepçe taktı.

İddiaya göre, ameliyattan sonra Bozbora ve Didem Hanım arasında bir yakınlaşma meydana geldi. Günay Restoran’ın sahibi Günay Tuncel’in baldızı olan Didem Bozbora, 18 yıldır evli olduğu eşi İ.Ö.’den Haziran 2006’da boşandı.

Didem Hanım, kasım ayında evinden ayrılarak, Bozbora’nın Zekeriyaköy’deki villasına yerleşti. Çift, 15 Aralık 2006’da yıldırım nikâhıyla evlendi.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...