Galatasaray, Arda Turan ile 1 yıl daha anlaşıldığını duyurdu. Sözleşmeye imzayı atan Turan, ardından kulüp televizyonuna konuştu.

"İLK GÜNKÜ GİBİ MUTLUYUM"
İlk günkü gibi mutlu ve heyecanlı olduğu dile getiren Turan, “Bizim için burada imzalar önemli değil. Hayatımız boyunca Galatasaray’a hizmet etmek için buradayız. Çok mutluyum. Galatasaray’da olduğum her anın keyfini, mutluluğunu çıkartıp başarılar, kupalar kazanmak istiyorum. Buradan hem sayın başkana, yönetim kuruluna hem de hocama çok teşekkür ediyorum. Tekrardan beni bu formayla, bu t-shirt, bu armayla kavuşturdukları için. Çok mutluyum, çok heyecanlıyım ilk günkü gibi. Elimizden ne gelirse, her anını en kıymetli şekilde değerlendirip sezonu kupalarla, şampiyonluklarla bitirmek istiyoruz” dedi.

"ŞAMPİYONLUK İÇİN ELİMİZDEN GELECEĞİNİ YAPACAĞIZ"
Yeni sezonda daha başarılı olacaklarını söyleyen Arda, "Açıkçası geçen seneden sonra iyi dersler çıkarttığımızı düşünüyorum. Şampiyonluğu son anda kaybettik ama Galatasaray mücadelesini, vazgeçmemeyi gösterdiğimizi düşünüyorum. Bu sene baştan daha sıkı tutup işleri, daha başarılı olacağımıza inanıyorum sonuna kadar. Galatasaray her kulvarda olduğu gibi, olduğu her kulvarda başarıya ve şampiyonluğa adaydır. Bunun için elimizden geleni yapacağız. Her gün bunu daha iyi nasıl yapabiliriz, nasıl daha iyisine ulaşabiliriz diye uğraşıyoruz, çalışıyoruz. Hiç durmadan dersler çıkartıp kazanmaya çalışacağız, en iyisini taraftarımıza en güzelini göstermek istiyoruz” açıklamasında bulundu

Galatasaray'da sıra transferde Galatasaray'da sıra transferde Önceki dönemden kalan borçlarla uğraşan G.Saray yönetimi, paraları yatırıp imzaları attırdı. Transfer yasağını önleyen sarı kırmızılılar ilk olarak Barış Alper'i bitirecek

Arda Turan: "Kırmızı kart yok, yer çekiminden dolayı olmuş" Arda Turan: "Kırmızı kart yok, yer çekiminden dolayı olmuş" Galatasaraylı futbolcu Arda Turan, Fatih Karagümrük maçında sakatlanan ABDli futbolcu DeAndre Yedlin'in koltuk değnekleri ile stattan ayrılışının fotoğrafını paylaşarak, "Kırmızı kart yok. Yer çekiminden dolayı olmuş" notunu ekledi.