Beykoz'da feci bir kaza meydana geldi. Kamyonetle otomobilin çarpışması sonucunda 4 kişinin yaralandığı, yaralananlardan birinin henüz 1 yaşında bebek olduğu öğrenildi.

YARALILAR HASTANEYE KALDIRILDI
Yeni Riva Yolu'nda B.A.'nın kullandığı damacana yüklü kamyonet, A.B. idaresindeki otomobille çarpıştı. Otomobilde bulunan 1 aylık bebek ve 3 kişi ile kamyonet sürücüsü ambulansla hastaneye kaldırıldı.

OTOMOBİL KALDIRIMA ÇIKTI
Çarpışmanın etkisiyle otomobil kaldırıma çıkıp kamyonet devrilirken yola dağılan su damacanaları başka bir kamyonete yüklendi. Kazaya karışan araçlar yoldan kaldırılırken, belediye ekipleri yolu temizleyerek kumlama çalışması yaptı.

7 kişinin bindiği motosiklet kaza yaptı: ölü ve yaralılar var 7 kişinin bindiği motosiklet kaza yaptı: ölü ve yaralılar var Diyarbakır'da feci bir kaza yaşandı. Motosiklet karşı yönden gelen araç ile çarpıştı, yangın çıktı. Ardından can pazarı yaşandı.

Hatay'da feci kaza: Ölü ve yaralılar var Hatay'da feci kaza: Ölü ve yaralılar var Hatay'da otomobille kamyonun kafa kafaya çarpışması sonucunda 1 kişi hayatını kaybederken 2 kişi ise yaralandı.