Meksika bu ölümlerle sarsıldı. Meksika'da çekilen Netflix platformunda yayınlanan 'The Choose One' dizisinde ünlü iki oyuncuda dail dizi ekipleri setten çıktıktan sonra kaza yaptı. Ülke basınındaki habere göre, The Chosen One isimli dizi setinin ardından oyuncuların bindiği minibüs Baja California Sur Yarımadası'nda Mulege yakınlarında yoldan çıkarak takla attı.

ÜNLÜ 2 OYUNCU HAYATINI KAYBETTİ

Kazada oyuncular Raymundo Garduno Cruz ve Juan Francisco Gonzalez Aguilar hayatını kaybetti. Aralarında oyuncular ve ekip çalışanlarının da olduğu 6 kişi ise yaralandı.

MEKSİKA'DAARAÇ KAZALARI CAN ALIYOR

Öte yandan, Meksika'nın güneyindeki Chiapas eyaletinde dini bir etkinliğe katılan insanları taşıyan bir otobüsün devrilmesi sonucu en az 9 kişi öldü ve 40 kişi de yaralandı.Kazanın nedenine dair araştırmalar sürüyor.

Squid Game ikinci sezon geliyor! Netflix ipucu verdi: Yeni oyun planı, yeni karakterler... Squid Game ikinci sezon geliyor! Netflix ipucu verdi: Yeni oyun planı, yeni karakterler... Netflix'in rekorları altüst eden Güney Kore yapımı dizisi Squid Game, ikinci sezonu ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yayınlanması 12 yıl süren ancak sadece 12 günde tüm zamanların en popüleri haline gelen dizinin ikinci sezonu için tarih verilmedi. Buna rağmen yayınlanan bildiride küçük 'spoiler'lar yer alıyor.

Netflix geliştirmeye başladı! Geleneksel TV'ye bir adım daha yaklaşıyor Netflix geliştirmeye başladı! Geleneksel TV'ye bir adım daha yaklaşıyor Pandemi, Netflix abone sayısını artırırken, dünyanın yavaş yavaş normale dönmesiyle 2022 yılının ilk çeyreğinde abone sayısında ilk kez düşüş gördüğünü bildiren şirket için artık işler hiç de güllük gülistanlık değil. Abone düşüşünü önlemek için şirket, hesap paylaşımından para kazanmayı ve hatta bu yıl bitmeden daha düşük fiyata reklam destekli bir plan sunmayı hedefliyor. Son olarak şirketin canlı yayın desteği getirmeyi planladığı da ortaya çıktı.

Netflix reklamlı sisteme geçiyor! Binlerce abone iptal edeceklerini açıkladı Netflix reklamlı sisteme geçiyor! Binlerce abone iptal edeceklerini açıkladı Netflix, önümüzdeki aylarda reklam getirmeyi planlıyor. TV internet yayını sağlayan platformun önce abonelik fiyatlarını yükseltmesi, daha sonra ise reklamlı bir abonelik planı daha açacağını belirtmesi üzerine birçok kullanıcı aboneliklerini iptal etmeye başladığını söylüyor.