Meksika’da alkollü araç kullanan kadın, kaza yapması üzerine indiği aracın el frenini çekmeyi unutunca 3 çocuğuyla birlikte otomobilini çukura düşürdü. Kadın, güvenlik güçleri tarafından gözaltına alınırken, araçla birlikte çukura düşen  çocukların sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

EL FRENİNİ ÇEKMEDEN ARAÇTAN İNDİ ARAÇ 3 ÇOCUKLA ÇUKURA DÜŞTÜ
Meksika’nın Baja California eyaletindeki Tijuana şehrinde yaşanan olayda alkollü olduğu öğrenilen bir kadın, aracını park etmeye çalışırken başka bir araca çarptı. Durumu kontrol etmek için aracından inen kadın el frenini çekmeyi unutunca araç, içerisindeki üç çocuğuyla birlikte hareket etti. Kadın aracının hareket ettiğini fark edince durdurmaya çalışsa da aracının çukura düşmesine engel olamadı. Yaşanan olay ise bir evin güvenlik kamerasına yansıdı. Kazanın ardından olay yerine gelen güvenlik güçleri, kadını olayla ilgili sorgulamak istedi. Ancak kadın, memurlar ile tartışmaya başlayınca gözaltına alındı.

Polis, alkollü olduğu tespit edilen kadın hakkında soruşturma başlatıldığını bildirirken, araçta bulunan üç çocuğun ise kazada yara almadan kurtulduğunu açıkladı.

Sarhoş sürücü pompalara çarptı, yangın çıktı Sarhoş sürücü pompalara çarptı, yangın çıktı ABD’nin California eyaletinde bir sürücü, direksiyon hakimiyetini kaybederek benzin istasyonundaki pompalara çarptı. Çarpmanın etkisiyle pompa alev aldı. Yangın, çevreye sıçramadan kısa sürede söndürüldü.

Rusya’da sarhoş yolcu kadınlara ateş açtı Rusya’da sarhoş yolcu kadınlara ateş açtı Rusya’da aşırı alkol alan bir yolcu, kadınlara sataşması nedeniyle otobüsten atılmasının intikamını kadınların üzerine ateş açarak almaya çalıştı. Yaralanan bir kadın hastaneye kaldırıldı.