Kadıköy’ün işlek caddelerinin birinde hizmet veren bir tantunicide çekilen görüntüler adeta mide bulandırdı. Müşterilere servis edilen ancak müşterilerin tabağında bırakıp yemediği biberler, işlet sahibinin emriyle işçilere çöpten toplatıldı. Ortaya çıkan görüntüler sonrası Gıda ve Tarım İlçe Müdürlüğü harekete geçti. 

GÖRÜNTÜLER MİDE BULANDIRDI 

Ortaya çıkan görüntülerde işletme sahibinin çalışanlarını hem azarladığı hem de çöpe atılan biberleri tek tek ayıkladığı görülüyor. Görüntülerde küstahça konuşan işletme sahibi, ''Müşteri tabağına elini bile sürmüyor, ısırmıyor, niye çöpe atalım? Yıkayıp koyacağız'' diyor. 

“HAFTALIK İZİNLERİNİZİ İPTAL EDİYORUM” 

Görüntülerde işletme sahibinin personellerini azarladığı hatta tehdit ettiği de görülüyor. İşletmeci, ''Burayı kendi yeriniz gibi görmediğiniz müddetçe ensenizdeyim. Haftalık izinlerinizi de iptal ediyorum'' şeklinde seslendiği duyuluyor.

YETKİLİLER HAREKETE GEÇTİ 

Gelen şikayetler sonrasında zabıta ekipleri olayla ilgili inceleme başlattı. Gıda ve Tarım İlçe Müdürlüğü ekipleri de ürünlerden numune topladı.

Kadıköy'de hareketli gece: Kocasını bıçakladı, kızını rehin aldı Kadıköy'de hareketli gece: Kocasını bıçakladı, kızını rehin aldı Kadıköy'de eşiyle tartışan ve cinnet getiren kadın önce kocasını bıçakladı, sonra kızını rehin aldı. Polis ekipleri tarafından ikna edilen kadın gözaltına alınırken, yaraladığı eşinin sağlık durumunun ağır olduğu belirtildi.

Kadıköy’de lüks sitede ‘samuray kılıçlı’ tehdit: Kimsenin ruhu duymaz Kadıköy’de lüks sitede ‘samuray kılıçlı’ tehdit: Kimsenin ruhu duymaz Kadıköy’de lüks bir sitede sokak köpekleri nedeniyle apartman sakinleri karşı karşıya geldi. Sitede bakılan 4 köpek ortadan kaybolurken köpeklerin bakılmasına karşı çıkan gruptan bir apartman sakini ise bir genç kadını tehdit ederek köpeğinin boğazına sıktı.

Kadıköy’de okul müdür iki öğrenciye şiddet uyguladı Kadıköy’de okul müdür iki öğrenciye şiddet uyguladı Kadıköy’de bir ilkokulun müdürünün iki öğrenciye şiddet uyguladığı anlar sosyal medyada büyük tepki uyandırdı.