Metin Uca öldü mü? Metin Uca ne zaman kaza geçirdi, neden öldü?

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Türkiye Gazetesi / Kaynak: Türkiye Gazetesi
Metin Uca öldü mü? Metin Uca ne zaman kaza geçirdi, neden öldü?

Metin Uca öldü mü? sorusu araştırılıyor. Televizyon ekranlarında sürekli gördüğümüz Metin Uca'nın geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçirmesinin ardından sağlık durumu merak edilmişti. Sevenlerini endişelendiren haberin ardından ise Metin Uca öldü mü? Neden öldü, hasta mıydı? soruları aratıldı. Metin Uca ne zaman kaza geçirdi? Detaylar haberimizde!

Kocaeli’nde araba kullanırken rahatsızlık geçiren ve kaza yapan Metin Uca'nın tedavisine Kartal Lütfi Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başlanmıştı. Ekranlarda görmeye alışkın olduğumuz başarılı isim hakkında Metin Uca öldü mü? Neden öldü, hasta mıydı? soruları araştırlıyor. İşte merak edilenler...

METİN UCA NE ZAMAN KAZA GEÇİRDİ?

Metin Uca, 4 Kasım 2023'te trafik kazası geçirmişti. Boyun şah damarının tıkanması nedeniyle acil ameliyata alınan Metin Uca, bu tarihten itibaren hastane kontrolündeydi. 16 Kasım günü entübe edilen Uca, 17 Kasım 2023 tarihinde hayatını kaybetti.

METİN UCA ÖLDÜ MÜ, NEDEN?

Kocaeli, Dilovası'nda trafik kazası geçiren Uca, Kırdar Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne götürülerek tedavi edilmeye başlanmıştı. 15 Kasım 2023 günü yapılan ameliyatın ardından entübe olan Metin Uca 01.30 saatlerinde hayatını kaybetti. 

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...