Bulletstorm VR ertelendi! Yeni çıkış tarihi açıklandı

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Efrahim Aslan / Kaynak: People Can Fly
Bulletstorm VR ertelendi! Yeni çıkış tarihi açıklandı
Vr

People Can Fly'dan hayranlarını üzen açıklama geldi. Şirket, merakla beklenen Bulletstorm VR'ın çıkış tarihinin ertelendiğini duyurdu. Oyunun yeni çıkış tarihi açıklandı.

Ünlü oyun yayıncısı People Can Fly ve geliştirme stüdyosu Incuvo, uzun süredir merakla beklenen Bulletstorm VR oyununun ertelendiğini duyurdu. Hayranlarını hayal kırıklığına uğratan bir açıklama ile karşımıza çıkan ekip, oyunun yeni çıkış tarihini açıkladı.

BULLETSTORM VR'IN YENİ ÇIKIŞ TARİHİ

Beklenen oyunun yeni çıkış tarihi doğrulandı. Açıklanan bilgilere göre oyun, 14 Aralık 2023 tarihinde çıkmayacak. Bunun yerine şirket, 18 Ocak 2024'te oyunu piyasaya sunacak. Bununla birlikte oyun PlayStation VR2, PC ve Meta Quest platformları için yayınlanacak.

People Can Fly ve Incuvo ekiplerinden Bulletstorm VR çıkış tarihi erteleme kararıyla ilgili önemli bir açıklama geldi. Geliştiriciler, kararın sebebini duyurdu. Paylaşılan bilgilere göre oyun, bazı zaman alan düzeltmeler nedeniyle beklenenden daha geç piyasaya çıkacak.

Bulletstorm VR çıkış tarihi

STÜDYODAN AÇIKLAMA GELDİ

Bulletstorm VR çıkış tarihi ile ilgili stüdyodan gelen açıklama şu şekilde oldu:

"People Can Fly ve Incuvo olarak biz, Bulletstorm VR'nin çıkışını 18 Ocak 2024'e ertelemek gibi zor bir karar aldık. Bulletstorm hayranlarının VR başlıklarını takıp tüm güçlerini sanal gerçekliğe vermeye istekli olduklarını biliyoruz.

Bu ek süreyi, Bulletstorm VR'nin popüler AAA birinci şahıs nişancı serisinden ve yüksek kaliteli AAA oyunlarının geliştiricisi olarak People Can Fly'dan beklenen yüksek standartları karşıladığından emin olmak için deneyimi geliştirmeye devam etmek için kullanmak istiyoruz.

Hayranlarımıza Bulletstorm serisine verdikleri destek ve tutkudan dolayı inanılmaz derecede minnettarız ve herkesin sabrını derinden takdir ediyoruz. Teşekkür ederiz."

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...