Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Atakan hayatındaki acı dolu 10 yılı anlattı!

Düzenleyen: /
Atakan hayatındaki acı dolu 10 yılı anlattı!
Survivor Atakan, Atakanın Annesi, Atakan Ezgi, Haber

MAGAZİN Haberleri

Şimdiye kadar annesiyle ilgili hiç konuşmayan Survivor finalisti Avatar Atakan ilk kez annesiyle ilgili konuştu.

Şimdiye kadar annesiyle ilgili hiç konuşmayan Survivor yarışmacılarından Avatar Atakan annesiyle ilgili ilk kez konuştu. Ayrıca Atakan'ın annesi ve kız kardeşi Asu Arslan'ın görüntüleri ortaya çıktı.

"ANNE DUYGUSUNU 10 YIL SONRA ANLADIM"

Atakan Survivor adasında bugüne kadar annesinden hiç söz etmemişti. Son gün Atakan annesi hakkında konuştu. Anne babasını ayrılmasından sonra annesini hiç görmediğini söyleyen Atakan 'Anne duygusunu 10 yıl sonra annemle görüşünce anladım' dedi.

Atakan hayatındaki acı dolu 10 yılı anlattı!

ANNESİ 10 YIL SONRA GÖREBİLDİ

Atakan'ın annesiyle babası onlar çok küçükken boşanmışlar. Atakan'ı babası almış Asu'yu da annesi. Çift hiç görüşmedikleri gibi diğer çocuklarıyla da görüşmemişler. Haliyle Atakan annesini ancak 10 yıl sonra görebilmiş.

Atakan hayatındaki acı dolu 10 yılı anlattı!

KIZ KARDEŞİYLE FOTOĞRAFLARI ORTAYA ÇIKTI

Atakan'ın kardeşi Asu Arslan ile olan fotoğrafları da ortaya çıktı. Abi kardeş yakın bir ilişki sürdürüyor.

Atakan hayatındaki acı dolu 10 yılı anlattı!

EZGİ ATAKAN'IN SEVGİLİSİ Mİ?

Survivor adasında Atakan ile sevgili oldukları dedikodusu çıkan Ezgi Avcı, adadan dönünce ilginç bir paylaşım yaptı. Ezgi Avcı'nın birlikte fotoğraf paylaştığı kişi Atakan'ın kardeşi Ahu olunca 'sevgili' dedikoduları yeniden alevlendi.

Atakan hayatındaki acı dolu 10 yılı anlattı!

SEVGİLİ OLMADIKLARINI YAZDI

Ezgi Avcı bunun üzerine instagram hesabından Atakan ile olan ilişkisine açıklama getirmeye çalıştı.

Ezgi Atakan ile sevgili olmadıklarını belirtip şunları yazdı:

"Açıklık getirmiş olduğum bir konuyu sizlerden aldığım yorumlar nedeniyle bir kez daha paylaşmak istedim. Atakan'la ilgili soru sorulduğunda dostum, yoldaşım diye cevapladım (ki kendisi de bana kardeşim diye hitap etmiştir) ama görüyorum ki yeterli olmamış.
Ben kardeşim kelimesini kullanmam; çünkü daha maskülen bir ifade olduğunu düşünürüm ama eğer aramızdaki ilişkinin güvene dayalı bir dostluk olduğuna inanmanızı sağlayacak kelime oysa 'evet kardeşimdir Atakan... Atakan orda sağlığı ve performansı için mücadele ederken burda sadece bu tür söylemleri konuşarak farklı algıların oluşturulmasını doğru bulmuyorum. Atakan'ı da beni de ayrı ayrı sevenlere ve bizim dostluğumuzu taktir eden herkese çok teşekkürler. Ona destek olmaya devam edelim lütfen!!!"

Düzenleyen:  - MAGAZİN
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...