Beyoğlu, Hasköy'de yaşanan olay bir iş yerinin deposunda gerçekleşti. Depoya yük indirmek için kullanılan asansör hareket halindeyken halatlarının bir anda kopması sonucu zemine çakıldı.

Asansörün içindeb bulunan 3 kişi ve aşağıda bekleyen 2 kişi asansör halatının kopmasıyla beraber içi kozmetik malzeme dolu varillerin devrilmesi sonucu yaralandı. 

Beyoğlu'nda bir iş yerinde depoya malzeme taşıyan ve içinde 3 işçinin bulunduğu asansörün halatları koptu. Olayda asansörün içinde bulunan 3 kişi ve depoda bulunan 2 kişi yaralandı.

HASTANEYE KALDIRILDILAR

Kaza sonrası olay yerine gelen ve İlk müdahaleyi yapan sağlık ekipleri yaralıları sedyelerle ambulanslara taşıdı. Yaralanan 5 kişi hastaneye kaldırıldı.Yaralıların durumunun iyi olduğu ve tedavilerinin devam ettiği öğrenildi. 

Beyoğlu’nda yangın: Çevredeki binalara da sıçradı Beyoğlu’nda yangın: Çevredeki binalara da sıçradı Beyoğlu’nda iki katlı ahşap bina çıkan yangın sonucu kül oldu. Yan tarafta bulunan binaya da sıçrayan eden yangında iki kişi yaralanarak hastaneye kaldırıldı. Yangın söndürme çalışmaları devam ediyor.

Beyoğlu’nda asılı Türk bayrağına saldırmışlardı: Yabancı uyruklu 2 kişi gözaltına alındı Beyoğlu’nda asılı Türk bayrağına saldırmışlardı: Yabancı uyruklu 2 kişi gözaltına alındı Beyoğlu’ndaki Karaköy Yeraltı Çarşısı’nda asılı olan Türk bayrağına saldıran yabancı uyruklu 2 kişi gözaltına alınırken şahıslardan biri “Devlet egemenliği alametlerini aşağılama” suçundan adliyeye sevk edildi.

Beyoğlu’nda dehşet! İki grup sokak ortasında mermi yağdırdı Beyoğlu’nda dehşet! İki grup sokak ortasında mermi yağdırdı Beyoğlu’nda silahlı dehşet. Sokağın ortasında iki grup arasında silahlı çatışma çıktı. Ortalığın bir anda karıştığı olayda, 2 kişi tabancayla vurularak yaralandı. Dehşet anları kameralara yansırken, polis ekipleri tarafından yakalanan 3 kişiden 2’si tutuklanarak cezaevine gönderildi.