AUZEF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?  2023-2024 AUZEF ara sınav (Vize) sonuçları açıklandı mı, geçtiğimi nasıl anlarım?

- Güncelleme Tarihi:
Editör: Göktuğ Efil / Kaynak: Türkiye Gazetesi
AUZEF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?  2023-2024 AUZEF ara sınav (Vize) sonuçları açıklandı mı, geçtiğimi nasıl anlarım?
Eğitim, Sınav, Sınav Sonuçları

AUZEF sonuçları ne zaman açıklanacak? İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi ara sınav oturumları 11-12 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilmişti. 2023 2024 AUZEF ara sınav vize sonuçları an itibariyle beklenmeye başladı. Yeni dönem için hazırlıklarını tamamlamak isteyen öğrenciler sonuçlarını bir an önce öğrenmek istiyor. Bu noktada, "AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, AUZEF geçme notu kaç, AUZEF geçtiğimi nasıl anlarım" gibi sorular gündemde. İşte AUZEF sonuç tarihi hakkında tüm ayrıntılar...

AUZEF sonuçları ne zaman açıklanacak? Türkiye'nin en büyük açık ve uzaktan eğitim fakültelerinden AUZEF vize sınavları geçtiğimiz hafta 11-12 Kasım 2023 tarihleri arasında gerçekleştirilmişti. Online olarak düzenlenen sınav 3 oturumda tamamlanmıştı. Yeni eğitim öğretim dönemine hazırlanmak isteyen öğrenciler bir an önce AUZEF sınav sonuçlarını öğrenmeyi arzuluyor. Peki AUZEF sonuçları ne zaman açıklanacak? Bu noktada; AUZEF sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, AUZEF geçme notu kaç, AUZEF geçtiğimi nasıl anlarım soruları gündemde. İşte AUZEF sınav sonuçları hakkında tüm detaylar. 

 

AUZEF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?  

AUZEF vize sınav sonuçlarının duyurulacağı tarih henüz kesinlik kazanmadı. Geçtiğimiz yıllar içerisinde 15 gün içerisinde duyurulan AUZEF sınav sonuçlarının Kasım ayı bitmeden açıklanması bekleniyor.

AUZEF GEÇME NOTU KAÇ 2023?

Ders puanı = (15 x 5) = 75 olacaktır. Uzaktan öğretim programlarında bir öğrencinin bağıl değerlendirmeye katılabilmesi için bitirme/bütünleme sınavlarında en az 50 puan alması gerekir.

AUZEF GEÇTİĞİMİ NASIL ANLARIM?

AUZEF sınavlarına katılan öğrenciler sonuçlarını açıklandıktan sonra https://auzefsinav.istanbul.edu.tr/ adresi üzerinden AKSİS kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yaparak 'Öğrenim Bilgileri' 'Sınav Sonuçları ve Notları alanından öğrenebilirler.

AUZEF SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?  2023-2024 AUZEF ara sınav (Vize) sonuçları açıklandı mı, geçtiğimi nasıl anlarım?

AUZEF NEDİR?

AUZEF, İstanbul Üniversitesi tarafından sunulan ve özellikle çalışan, uzaktan eğitim almak isteyen ya da mesleklerini geliştirmek isteyen öğrencilere yönelik bir eğitim programıdır. "Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi" kısaltmasıdır. AUZEF, İstanbul Üniversitesi'nin açık öğretim ve uzaktan eğitim programlarını yönetir. AUZEF bünyesinde, lisans ve ön lisans düzeyinde birçok farklı alanda eğitim programları bulunmaktadır. Öğrenciler, derslere internet üzerinden erişebilir, ders materyallerini inceleyebilir ve sınavlara çevrimiçi olarak katılabilirler. AUZEF, esnek bir eğitim modeli sunarak öğrencilere iş hayatı ile eğitimlerini birleştirme imkanı tanır.

UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...