Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

2023 MSÜ Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü soru cevapları! MSÜ Tarih, Coğrafya cevap anahtarı

Düzenleyen: /
- Güncelleme:
2023 MSÜ Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü soru cevapları! MSÜ Tarih, Coğrafya cevap anahtarı
MSÜ, Milli Savunma Bakanlığı, Sınav, ÖSYM, Haber

EĞİTİM Haberleri

2023 MSÜ Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü soru cevapları sıvana giren adaylar tarafından merak ediliyor. Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi’nin (ÖSYM) düzenliği Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı’nın (MSÜ) ardından cevap anahtarları merak konusu oldu. Fizik, Kimya, Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi, Türkçe, Matematik, Tarih, Coğrafya, Felsefe, Biyoloji testlerinin cevapları haberimizde yer alacak. İşte 2023 MSÜ Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü soru cevapları…

2023 MSÜ Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü soru cevapları en çok araştırılanlar arasında yer alıyor. Askeri üniversitelere girmek isteyen adayların katıldıkları MSÜ sınavının ardından soru ve cevap anahtarının belli bir kısmını ÖSYM'nin AİS ekranından paylaşılacak. Ayrıca 2023 MSÜ Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü soru cevapları içeriğimizden erişebilirsiniz. İşte MSÜ Tarih, Coğrafya cevap anahtarı – Pazar…

2023 MSÜ Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü soru cevapları! MSÜ Tarih, Coğrafya cevap anahtarı

2023 MSÜ TARİH, COĞRAFYA, FELSEFE, DİN KÜLTÜRÜ SORU CEVAPLARI!

ÖSYM henüz Tarih, Coğrafya, Felsefe, Din Kültürü soru cevaplarını açıklamadı. Cevap anahtarları açıklanır açıklanmaz haberimizde yer vereceğiz.

Ayrıca soru ve cevaplara buraya tıklayarak erişebilirsiniz

MSÜ SONUÇ TARİHİ BELLİ OLDU

MSÜ sınav sonuçlarının açıklanacağı tarih belli oldu. ÖSYM’nin açıkladığı takvime göre MSÜ sınav sonuçları 27 Nisan tarihinde erişime açılacak.

Adaylar sınav sonuçlarını; T.C. Kimlik Numarası ve şifreleri ile ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.trinternet adresinden ve ÖSYM mobil uygulamalarından öğrenebileceklerdir. Adaylara sonuç belgesigönderilmeyecektir. İnternet sayfasında ilan edilen sonuç bilgileri adaylara tebliğ hükmündedir.

ÖSYM, adaylara yönelik sınav sonuç belgelerinin doğrulanmasını sağlamak üzere “Sonuç Belgesi KontrolSistemi” işlemini hizmete sunmuştur. Bu amaçla kullanılmak üzere Sınav Sonuç Belgelerinin en alt kısmına,sistem tarafından rastgele üretilmiş bir “Sonuç Belgesi Kontrol Kodu” basılmaktadır. Söz konusu işlemehttps://sonuc.osym.gov.tr üzerinde Sonuç Belgesi Kontrol Sistemi sayfasından ulaşılmaktadır.

Kaynak: ÖSYM

Düzenleyen:  - EĞİTİM
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...