Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
29 Kasım 2023 - 09:12

İstanbul şehir hatları çalışıyor mu? İptal seferler duyuruları! 29 Kasım bugün vapurlar çalışıyor mu?

İstanbul'da hakim olan lodos nedeniyle vapur seferleri merak edildi. Vatandaşlar şehir hatlarının bugün çalışıp çalışmadığı hakkında araştırma yapıyor. Peki, İstanbul şehir hatları çalışıyor mu? İptal seferler duyuruları! 29 Kasım bugün vapurlar çalışıyor mu?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
29 Kasım 2023 - 09:06

Vapur seferleri iptal mi? Son dakika! İstanbul vapur, İDO seferleri var mı?

Türkiye genelinde hakim olan lodosun şiddetini arttırması nedeniyle vapur seferlerinin iptal olup olmadığı araştırıldı. Olumsuz hava şartları nedeniyle vapur seferleri iptal duyurusu yapıldı mı? merak ediliyor. Detaylar haberimizde yer almaktadır. İşte iptal olan vapur seferleri!
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
29 Kasım 2023 - 09:02

Bu hafta sonu kar var mı? Yarın kar yağacak mı? 2 - 3 Aralık hafta sonu İstanbul'da kar ihtimali ve hava durumu

Ülkemizde hava sıcaklıklarının düşmeye başlamasının ardından vatandaşlar ne zaman kar yağacağını merak ederek "Bu hafta sonu kar var mı?" sorusuna yanıt arıyor. Heyecanla beklenen kar yağışı, yağmur ve fırtına ile ilgili uyarılar gelmeye devam ediyor. Peki, Bu hafta sonu kar var mı? 2 - 3 Aralık hafta sonu İstanbul'da kar yağacak mı?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
27 Kasım 2023 - 09:12

İstanbul vapur seferleri iptal mi? 27 Kasım İDO, motor ve vapur seferi var mı?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün fırtına uyarılarının ardından vatandaşlar vapur, İDO seferlerinin iptal durumunu araştırdı. Vapur kullanacak olan vatandaşlar İstanbul vapur seferleri iptal mi? 27 Kasım İDO, motor ve vapur seferi var mı? sorularına yanıt arıyor.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
27 Kasım 2023 - 08:43

İDO seferleri iptal mi? 27 Kasım vapurlar iptal edildi mi? Seferler devam ediyor mu?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Batı Karadeniz'in kıyı kesimleri için kuvvetli rüzgar ve fırtına uyarısı yaptı. Ülke genelinde olan fırtınalı hava durumunun ardından İDO seferleri iptal mi? 27 Kasım vapurlar iptal edildi mi? Seferler devam ediyor mu? soruları aratıldı.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
23 Kasım 2023 - 12:28

Aybüke öğretmen nasıl öldü? Aybüke Yalçın ne zaman, kaç yaşında şehit oldu?

Batman'ın Kozluk ilçesinde 9 Haziran 2017'de PKK'lı teröristlerin saldırısı sonucu şehit düşen Şenay Aybüke Yalçın'ın hayatını konu edinen filmin vizyona girmesine kısa süre kala Aybüke öğretmen nasıl öldü? Aybüke öğretmen kaç yaşında şehit oldu? sorularının yanıtı merak edilen konular arasında yer aldı.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
22 Kasım 2023 - 14:58

Deprem sonrası altın saatler nedir? Deprem sonrası ilk 72 saat en önemli saat dilim! İşte, dikkat edilmesi gerekenler

Ülkemiz 2023 yılının Şubat ayında deprem felaketiyle karşı karşıya geldi. Binlerce vatandaşımız art arda olan depremlerde vefat etti. Bu süreçte birlik ve beraber içinde olan halk, depremden sonra da deprem konusunda bilgilenmeye ve eğitimler almaya devam etmekte. Deprem sonrası altın saatler nedir, sorusunun yanıtı bu eğitimler kapsamında araştırılmakta.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
22 Kasım 2023 - 10:44

Müge Anlı Sibel Karabulut olayı nedir? Sibel Karabulut nerede, bulundu mu?

Ekranların ilgiyle izlenen televizyon programı Müge Anlı ile Tatlı Sert'te ele alınan konulardan biri olan Sibel Karabulut olayı hakkında "Müge Anlı Sibel Karabulut olayı nedir? Sibel Karabulut nerede, bulundu mu?" sorularının yanıtı araştırılıyor.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
21 Kasım 2023 - 14:56

Osman Ünlü kimdir? Osman Ünlü hoca kaç yaşında, nereli?

TGRT kanalında Huzura Doğru programının sunucusu Osman Ünlü kimdir? Yazar Osman Ünlü'nün hayatı ve biyografisi merak edilen konular arasında yer alıyor. Osman Ünlü'nün kitapları nedir? Osman Ünlü'nün yazıları nereden okunur? İşte, detaylar...
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
18 Kasım 2023 - 22:57

Almanya marşı Türkçe sözleri! Almanya'nın milli marşı Türkçe anlamı!

Millî marş, bir ülkenin bağımsızlığının ve gücünün simgesi olan, yurtseverlik duygusunun ifadesi olarak hükûmet tarafından onaylanmış ya da halk arasında benimsenmiş, genellikle bestelenmiş haliyle çeşitli etkinliklerde seslendirilen sözlü müzik parçasıdır. Almanya'nın milli marşının Türkçe sözleri ise araştırılıyor.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
18 Kasım 2023 - 21:24

Türkiye ile Almanya arasında saat farkı kaç? Türkiye - Almanya arasında kaç saat fark var?

18 Kasım Cumartesi günü Almanya ile Türkiye Euro 2024 maçında karşı karşıya gelecek. Heyecanla beklenen karşılaşmaya kısa süre kalmasıyla beraber Türkiye ile Almanya arasında saat farkı kaç? Türkiye - Almanya arasında kaç saat fark var? soruları da araştırıldı.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
17 Kasım 2023 - 13:19

Haluk Bilginer korona mı oldu? Sanatçı Haluk Bilginer hasta mı?

5 Haziran 1954 yılında doğan Haluk Bilginer'in sağlık durumu merak ediliyor. Sevenleri ise Haluk Bilginer korona mı oldu? Sanatçı Haluk Bilginer hasta mı? sorularına yanıt arıyor.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
17 Kasım 2023 - 12:06

TÜİK, Türkiye'nin en mutlu 10 ilini açıkladı: Listede sürpriz şehirler var

TÜİK, 'Yaşam Memnuniyet Araştırması' sonuçlarını açıkladı. Türkiye'nin en mutlu ili Sinop oldu. Listede 10 şehir yer aldı.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
17 Kasım 2023 - 11:04

Pınar Ergüner kimdir? TGRT Bilmedikleriniz sunucusu Pınar Ergüner kaç yaşında, evli mi?

TGRT ekranlarında haftaiçi her gün saat 10.00'da başlayan "Bilmedikleriniz" programı ilgiyle takip ediliyor. Başarılı sunucunun kim olduğu ise gündemde yer aldı. İzleyiciler Pınar Ergüner kimdir? TGRT Bilmedikleriniz sunucusu Pınar Ergüner kaç yaşında, evli mi? sorularını araştırdı.
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
17 Kasım 2023 - 10:41

Hazal Erdoğan kimdir? Polat ailesinin gelini olduğu iddia edilen Hazal Erdoğan kaç yaşında, nereli?

Dilan, Engin Polat davasından sonra aile ile ismi geçenler vatandaşın gündeminde yer aldı. Son zamanlarda gündemde yer alan Hazal Erdoğan ise merak ediliyor. Peki, Hazal Erdoğan kimdir? Polat ailesinin gelini olduğu iddia edilen Hazal Erdoğan kaç yaşında, nereli?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
17 Kasım 2023 - 10:24

Hacı İsrafil Sağlam kimdir? Candan kardeşler davasındaki Hacı İsrafil Sağlam ne iş yapıyor, tutuklandı mı?

Bahar ve Nihal Candan kardeşler davasında adı geçen Hacı İsrafil Sağlam'ın kim olduğu araştırılıyor. İstanbul Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından ilerleyen davada adı geçen Hacı İsrafil Sağlam kimdir? Candan kardeşler davasındaki Hacı İsrafil Sağlam ne iş yapıyor, tutuklandı mı?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
17 Kasım 2023 - 09:05

Hafta sonu kar var mı? 25 - 26 Kasım'da İstanbul'da kar yağacak mı? SON DURUM

Türkiye'de hava sıcaklıklarının düşmeye başlamasıyla birlikte vatandaşlar ne zaman kar yağacağını merak ediyor. Heyecanla beklenen kar yağışı ile ilgili uyarı da geldi. Peki, Bu hafta sonu kar var mı? İstanbul'da kar yağacak mı?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
17 Kasım 2023 - 08:44

Emekli çiftçiler ikramiye alacak mı? Çiftçilere 5 bin TL ikramiye verilecek mi?

Emeklilere verilecek ikramiyenin detayları araştırılıyor. Vatandaşların merak ettikleri arasında ise çiftçilere de ikramiye verilip verilmeyeceği yer aldı. Peki, Emekli çiftçiler ikramiye alacak mı? Çiftçilere 5 bin TL ikramiye verilecek mi?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
17 Kasım 2023 - 08:07

Metin Uca evli mi? Seslendirme sanatçısı Metin Uca kimdir?

Çeşitli televizyon programlarında görmeye alışkın olduğumuz Metin Uca geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçirmişti. Kaza haberi ile sevenlerini korkutan Uca'nın hayatı merak edildi. Peki, Metin Uca kimdir? Seslendirme sanatçısı Metin Uca evli mi?
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
17 Kasım 2023 - 07:53

Metin Uca öldü mü? Metin Uca ne zaman kaza geçirdi, neden öldü?

Metin Uca öldü mü? sorusu araştırılıyor. Televizyon ekranlarında sürekli gördüğümüz Metin Uca'nın geçtiğimiz günlerde trafik kazası geçirmesinin ardından sağlık durumu merak edilmişti. Sevenlerini endişelendiren haberin ardından ise Metin Uca öldü mü? Neden öldü, hasta mıydı? soruları aratıldı. Metin Uca ne zaman kaza geçirdi? Detaylar haberimizde!
Hayatın İçinden - Hayatın İçinden
16 Kasım 2023 - 14:14

Tanyeli'nin sağlık durumu nasıl? Hasta mı, hastalığı nedir?

Türkiye'nin sevdiği sanatçılar arasında yer alan Tanyeli, bir süredir pankreas kanseriyle mücadele ediyordu. Sevenleri ise Tanyel'nin sağlık durumunu araştırıyor. Peki, Tanyeli'nin sağlık durumu nasıl? Hasta mı, hastalığı nedir?
Başa Dön Sona Git