Hercai 5. bölüm izle, Hercai son bölüm izle, Hercai izle ATV, Hercai 6. bölüm fragmanı, Hercai oyuncuları... Ekranların yeni dizisi Hercai, reytinglerde zirveye oynuyor! İlk bölümüyle geçen haftalarda izleyici ile buluşan Hercai, oldukça ilgi çekmişti. İkinci bölümü ile zirveye oturan dizi, zirvedeki yerini koruyacak gibi görünüyor! Hercai bu hafta nasıl bir performans sergileyecek, 5. bölümde neler olacak merakla bekleniyor. Konusu ve oyuncuları ile oldukça büyük bir izleyici kitlesine hitap eden dizinin 5. bölümü ile ilgili merak edilenler sizlerle

HERCAİ 5. BÖLÜM İZLE (HERCAİ SON BÖLÜM İZLE ATV)

HERCAİ 5. BÖLÜM KANALIN İNTERNET SİTESİNDEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

HERCAİ OYUNCULARI

EBRU ŞAHİN

18 Mayıs 1994 tarihinde İstanbul'da dünyaya gelmiştir. 170 boyundadır. Atölye Craft Kamera Önü Oyunculuk bünyesinde oyunculuk eğitimleri alan güzel oyuncu günümüze dek pek çok reklam ve dizi projesi ile izleyici karşısına çıkmıştır.

Savaşçı, Yasak Elma ve İstanbullu Gelin kamera karşısına geçtiği diziler arasında yer almaktadır.

Babam ve Kan Parası filmlerinde de izleyicinin beğenisini kazanmıştır...

AKIN AKINÖZÜ

TED Ankara Koleji- Matematik Fen Bölümü, Santa Monica College, Los Angeles – General Studies, UC- Berkeley – Applied Math okul eğitimlerinin ardından oyunculuk alanında bir çok eğitim almıştır.

1,80 boyunda ve 1990 doğumludur. İyi derecede ingilizce bilen Akınözü, “Azrail” isimli kısa filmde ve pek çok dizi projesinde de rol almıştır.