Survivor'da büyük mücadelede sona doğru gelirken son düzlüğe gelindi.Survivor'da heyecan dorukta. Son dokunulmazlık oyunu oynandı. Yarışmacılar finale isimlerini yazdırmak için birbirleriyle kıyasıya mücadele etti. Survivor'ı uzun süredir takip edenler nefeslerini tuttu. Ekran başına kilitlenip Survivor'da Son Dokunulmazlık Oyununu hangi takım Kazandı? Survivor eleme adayları kim? Survivor'da son dokunulmazlığı kim aldı? Survivor'da kim elendi? diye merak içinde araştırdı.İlk dokunulmazlık oyununu siyah takım kazandı. Büyük çekişmenin skoru ise 10-8 oldu. Oyunda parlayan isim Bora olmasına rağmen takımı kıl payı dokunulmazlığı kaybetti. Son dokunulmazlık oyunu da siyah takım kazandı. Beyaz takımdan Bora ve Okay eleme adayı oldu. Bora adaya veda eden isim oldu. Büyük final hayalleri suya düştü. Okay ise finale ismini yazdıran isim oldu. Peki Survivor'da büyük final ne zaman? Finalistler kimler? Bu soruların cevabı detaylı bir şekilde haberimizde.

SURVIVOR'DA İLK DOKUNULMAZLIĞI HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor'da dün akşam 1. dokunulmazlık oyunu oynandı. Son anlara kadar büyük bir çekişmeye sahne olan oyunu Siyah takım, 10-8 skoruyla kazanmayı başardı...

SURVİVOR'DA SON DOKUNULMAZLIK OYUNUNU HANGİ TAKIM KAZANDI?

Survivor Türkiye-Yunanistan'ın ekranlara gelen 106'ncı bölümünde siyah ve beyaz takım yarışmacıları, son kez dokunulmazlık için karşı karşıya geldi. İki takımın yarışmacıları da, final mücadelesine ortak olmak için dokunulmazlık oyununda müthiş bir mücadele gerçekleştirdi. Dokunulmazlığı siyah takım kazandı.

BORA'DAN DUYGUSAL VEDA

Survivor'dan elenen Bora veda etmeden önce son konuşmasını yaptı. Çok üzüntülü olduğunu söyleyen Bora, "Yarım kalan bir hikaye oldu benim için. Belki yeniden yolum düşer buraya. Ama demek ki bir yerlerde yanlış yaptım. Elimden geldiğince savaştım. Doğrularımdan, ilkelerimden şaşmadım. Bu noktada veda etmek çok üzücü" ifadelerini kullandı.

FİNALE KİMLER KALDI?

Bu sonuçla Türk yarışmacılar arasında Seda, Emre ve Yusuf'un ardından finale kalan son isim Okay oldu. Yunan yarışmacılarda ise finale kalan isimler Dalaka, Dimitra, Nikos ve Afroditi olmuştu...

SURVİVOR BÜYÜK FİNAL NE ZAMAN YAPILACAK?

Acun Ilıcalı Survivor Türkiye Yunanistan final tarihi açıkladı. Artık son elemelerin yapıldığı Survivor'ın finali 30 Haziran'da yapılacak.

Survivor'ın bu seneki şampiyonu 30 Haziran'da belli olacak.

BORA EDİN KİMDİR?

23 Mart 1984 doğumlu Bora Edin, 7 yaşına kadar İsviçre’de yaşadı. Lisede eğitim için Malta’ya gitti ve burada Hibernians futbol takımında oynadı. 2 yıl sonra Türkiye’ye dönüş yaptı, Yeditepe Üniversitesi Endüstriyel Tasarım bölümünde okudu. Yeditepe Üniversitesi’nde futbol takımında kaptanlık yaptı. Dünyanın 47 ülkesindeki üniversitelerin katılım sağlandığı Salon Futbol Turnuvası’nda şampiyon oldular. Profesyonel altyapılarda ve amatör kulüplerde lisanlı olarak futbol oynadı. Futbol dışında pinpon, tenis, yüzme gibi pek çok sporla uğraşıp başarılar elde etti. Şu anda CrossFit eğitmenliği yapıyor.

HAFIZA OYUNUNU KİM KAZANDI?

Dominik'te siyah ve beyaz takımın yarışmacıları 105. bölümde hafıza oyunu için karşı karşıya geldi. Hafıza oyununda Dalaka ve Okay eşleşti. Oyun sırasında, Dalaka sayıyı Okay'a vermedi. Afroditi ile karşı karşıya gelen Yusuf, oyun sırasında izleyenlere keyifli anlar yaşattı. Survivor'un 105. bölümünde hafıza oyununu beyaz takım kazandı. Yarışmacılar oyun sonrası finale daha fazla motive oldu.
 

 
SEMBOL OYUNUNU KİM KAZANDI? 
 
 
Survivor'da finallere gitme yolunu açan sembol oyununda sona gelindi. Kadınlarda Seda, erkeklerde ise Yusuf rakiplerini yenerek finale kalmıştı. Sembol oyunun finalinde Yusuf ve Seda arasında nefes kesen bir mücadele yaşandı. Hafıza ve dikkat gerektiren oyunda Seda, Yusuf'tan daha fazla sembol hatırladı ve panoya yerleştirdi. Seda, rakibi Yusuf'u yenerek sembol ödülünün kazananı oldu.Oyunun ardından finali garantileyen Seda gözyaşlarını tutamadı. Böylece Seda, finalde yarışacak olan 4 yarışmacıdan biri oldu.