Gaddar her hafta Cuma günü yayınlanıyor

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Gaddar her hafta Cuma günü yayınlanıyor

Medya Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Gaddar dizisi hangi gün oynuyor, haftanın hangi günü yayınlanıyor? | Gaddar dizisi yeni bölümleri ile merakla bekleniyor. Dizinin sevenleri Gaddar dizisinin günü mü değişti, ne zaman, hangi gün yayınlanıyor merak ediyor. Peki Gaddar dizisi hangi gün oynuyor? İşte Gaddar’ın yayınlandığı günler…

Gaddar hangi gün yayınlanıyor? Gaddar dizisi yeni bölümleri ile merakla bekleniyor. Dizinin sevenleri Gaddar dizisinin günü mü değişti, ne zaman, hangi gün yayınlanıyor merak ediyor. Peki Gaddar dizisi hangi gün oynuyor? İşte Gaddar’ın yayın günü haberimizde…

GADDAR HANGİ GÜN OYNUYOR?

Gaddar dizisi her hafta Cuma günü saat 20.00’de NOW TV ekranlarında oynuyor.

GADDAR DİZİSİNİN KONUSU NEDİR, NE ANLATIYOR?

Uzun süren askerlik görevinden evine gelen Dağhan’ın (Çağatay Ulusoy) hayatı artık bıraktığı gibi değildir. Sevdiği kız Aydan (Sümeyye Aydoğan) ona haber vermeden çekmiş gitmiş, kardeşi Rüzgar (Fatih Berk Şahin) ise karanlık bir dünyanın içine düşmüştür. Dağhan’ın bir anda tepetaklak olan hayatının içinde gaddara dönüşüm hikayesini konu alıyor.

Gaddar her hafta Cuma günü yayınlanıyor - 1. Resim

GADDAR DİZİSİ OYUNCULARI

NOW TV ekranlarında yayınlanan Gaddar dizisinde Çağatay Ulusoy, Sümeyye Aydoğan, Onur Saylak, Erdal Özyağcılar, Laçin Ceylan, Hakan Salınmış, Müge Bayramoğlu, Deniz Özerman, Neslihan Yeldan, Fatih Berk Şahin, Aytek Şayan, Musab Ekici ve Uğur Yıldıran gibi isimler oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Gaddar her hafta Cuma günü yayınlanıyor - 2. Resim

GADDAR DİZİSİ NASIL BAŞLADI? (1. BÖLÜM ÖZETİ)

Dağhan üç çocuklu bir ailenin en büyüğü... Ailesiyle, orta halli bir mahallede mütevazı bir hayat sürmüş. Kendini bildi bileli tek gayesi ailesine yardım etmek ve onları mutlu etmek olmuş. Kendi hayatını, sevdiği kadınla evlenmeyi dahi onlar için ertelemek zorunda kalmış. Bir gün babasıyla yaşadığı şiddetli bir tartışma sonrası Dağhan askere gitmeye karar veriyor. Görevini tamamlayıp dönmek üzereyken sevgilisi Aydan’ın kendisinden habersiz bir güzellik yarışmasına katıldığını öğreniyor. Öfkesine hakim olamayıp Aydan’dan ayrılıyor, teskere bırakıp özel harekata katılıyor. Yaşadığı bazı travmatik olaylar sonrası biraz kafa izni yapmak için memlekete dönüyor. Ama hiçbir şeyi bıraktığı gibi bulamıyor. Ayrı olduğu sevgilisi Aydan ortadan kaybolmuş. Onunla öyle tutkulu bir aşkları var ki ayrıyken bile tam ayrı değiller, bu yüzden onu bulamamak çok koyuyor Dağhan’a... Ailesi dağılmış... Kız kardeşinin adamın biriyle kaçtığını öğreniyor, erkek kardeşi okulu bırakıp pis işlere bulaşmış, babası ve annesi küs. Evi ayakta tutan oymuş meğer, o gidince her şey dağılmış. Mahallede de işler eskisi gibi değil, kötü kötü tipler sarmış ortalığı, eski arkadaşları çeşitli yasa dışı işlere girmiş. Parayı bulan “Bey” olmuş, kimse değirmenin suyu nereden geliyor diye sormuyor. Böyle kaotik bir ortamda bir de Müdür denen tip çıkıyor ortaya. Dağhan’a bir iş teklif ediyor. “Tetikçilik”. Dağhan şiddetle reddediyor. Ama en yakın arkadaşı Samet’i korumaya çalışırken kendini belanın tam ortasında buluyor. Sevdiklerini bu beladan uzak tutmak için acımasız olması gerektiğini fark ediyor.

Düzenleyen:  - Medya
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...