İstanbul  Beylikdüzü Beykent Sanayi sitesi girişinde bir şahıs, önce bir kadını vurdu daha sonra dizlerinin üzerine çökerek kafasına ateş ederek intihar etti. Yaşanan dehşet anları ise cep telefonu kamerasına yansıdı.

 

YARALI KADIN HASTANEYE KALDIRILDI

Olay, akşam saatlerinde Beylikdüzü Beykent Sanayi Sitesi girişinde yaşandı. Edinilen bilgiye göre, Beykent Sanayi Sitesi girişinde kimliği belirsiz bir kişi, henüz bilinmeyen bir nedenle tartıştığı kadını tabancayla vurdu. Daha sonra yerde yardım bekleyen kadına, hakaret ederek küfür eden şahıs daha sonra dizlerinin üzerine çökerek kafasına sıkıp intihar etti. Olayın ardından bölgeye polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralı kadın ambulansla hastaneye kaldırıldı. Öte yandan yaşanan dehşet dolu anlar ise anbean cep telefonu kamerasına yansıdı.

Eşini yaralayan dahiliye uzmanı doktor kafasına sıkıp intihar etti Eşini yaralayan dahiliye uzmanı doktor kafasına sıkıp intihar etti Gaziantep'te yaşadıkları tartışma sonrası eşini yaralayan doktor, kafasına sıkarak intihar etti.

Esenyurt'ta dehşet anları! Falçatayı kafasına sapladı Esenyurt'ta dehşet anları! Falçatayı kafasına sapladı Esenyurt’ta kağıt toplayıcılığı yapan yabancı uyruklu 4 şahıs, akrabaları olduğu öğrenilen bir gence falçata ve sopalarla saldırdı. Saldırganlar, bir esnafın müdahalesi sonrasında motosiklete binerek kayıplara karışırken, ağır yaralanan genç kanlar içerisinde yere yığıldı.

Canına kıymak isteyen gence bir şok da yakınlarından: 'Kafasına sıksın' Canına kıymak isteyen gence bir şok da yakınlarından: 'Kafasına sıksın' Sakarya'da bir uzman çavuş gittiği poligonda intihara kalkıştı. Olay yerine gelen yakınları ise, genç adamı sakinleştirmek yerine kullandıkları, “Kafasına sıksın, ölsün çıkmasın dışarıya” gibi sözlerle şoke etti.

Cinnet getiren adam önce evini yaktı, sonra kafasına sıktı Cinnet getiren adam önce evini yaktı, sonra kafasına sıktı İstanbul Avcılar'da yaşanan olayda cinnet getiren adam karısı ve çocuğu yanındayken evini yaktı. Paniğe kapılan kadın çocuğu ile birlikte yan komşuya kaçarken öfkeli koca ise silahla intihar etti.