AK Parti MYK toplantısı sona erdi! Seçim sonuçları masada

Düzenleyen:
- Güncelleme:
AK Parti MYK toplantısı sona erdi! Seçim sonuçları masada

Gündem Haberleri

31 Mart yerel seçimlerini ikincilikle bitiren AK Parti'de Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın başkanlığında devam eden toplantının gündeminde seçim sonuçları var...

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın başkanlığında gerçekleştirilen AK Parti Merkez Yürütme Kurulu (MYK) toplantısı sona erdi. Saat 15.00'te başlayan ve basın kapalı gerçekleşen toplantı yaklaşık 4 saat sürdü.

MYK GÜNDEMİNDE SEÇİM SONUÇLARI VAR

Parti genel merkezinde gerçekleşen toplantının ana gündemini yerel seçim sonuçları oluşturuyor. Toplantıda Yerel Yönetimler, Seçim İşleri ve Teşkilat başkanlığının da sunum yapması bekleniyor.

AK Parti MYK toplantısı başladı! Seçim sonuçları masada - 1. Resim

KABİNE TOPLANTIDA

Toplantıya, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz, Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, Ticaret Bakanı Ömer Bolat, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır ve Adalet Bakanı Yılmaz Tunç da katıldı.

MYK toplantısının ardından AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik hem gündeme hem de toplantıya ilişkin açıklama yapacak.

MYK'DA DEĞİŞİM BEKLENİYOR

Seçimde alınan kötü sonuç AK Parti’de bir yönetim değişikliğini de gündeme taşıdı. Erdoğan'ın hem MKYK’da hem de MYK’da köklü bir değişime gitmesine kesin gözüyle bakılıyor.

AK Parti MYK toplantısı başladı! Seçim sonuçları masada - 2. Resim

Düzenleyen:  - Gündem
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...