1 Mart 2024 Ankara'da su kesintisi yaşanacak ilçe ve mahalleler açıklandı

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
1 Mart 2024 Ankara'da su kesintisi yaşanacak ilçe ve mahalleler açıklandı

Gündem Haberleri  / Türkiye Gazetesi

1 Mart ASKİ Ankara su kesintisi listesi! | Ankara’da 1 Mart Cuma günü su kesintisi yaşanacak ilçeler, ASKİ su kesintisi listesi yayınlandı. 1 Mart’ta Ankara’da Çankaya su kesintisi listesi olmak üzere; Mamak, Yenimahalle, Keçiören su kesintisi ne zaman bitecek, sular ne zaman gelecek araştırılıyor. Altındağ, Gölbaşı, Pursaklar, Polatlı, Çubuk ve Ankara’nın diğer ilçelerinde ASKİ tarafından su kesintisi listesine göre sular ne zaman, saat kaçta gelecek ve su kesintisi ne zaman bitecek cevabı ve Ankara su kesintileri hakkında bilgiler…

Ankara ASKİ su kesintisi 1 Mart! ASKİ su kesintisi listesine göre Ankara’da bugün ve yarın su kesintisi yaşanacak ilçeler, mahalleler ve sokaklar açıklandı. Peki, Ankara’da hangi ilçelerde su kesintisi yaşanacak ve su kesintisi ne zaman bitecek? İşte ASKİ sular ne zaman gelecek, su kesintisi hakkında detaylar!

ASKİ ANKARA SU KESİNTİSİ 1 MART

Ankara’da su kesintisi yaşanacak ilçeler, kesinti süresi ve nedeni şu şekildedir:

BALA İLÇESİ SU KESİNTİSİ

  • Arıza Tarihi: 28.02.2024 13:00:00
  • Tamir Tarihi: 28.02.2024 19:00:00
  • Detay: Bala ilçesi Kesikköprü Mahallesi içerisinde meydana gelen içme suyu şebeke hattı arızası nedeni ile su kesintisi yapılacaktır.
  • Etkilenen Yerler: Kesikköprü Gaziosmanpaşa, Erdemli ve Kızılırmak Mahalleleri

ANKARA ASKİ SU KESİNTİSİ TELEFON NUMARASI

Ankara ASKİ çağrı merkezi telefon numarası 0312 616 10 00’dır.

Düzenleyen:  - Gündem
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...