Türkiye GazetesiTürkiye Gazetesi
 •      

Gaddar Şengül Kim? Müge Bayramoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Müge Bayramoğlu hangi dizilerde oynadı?

Düzenleyen: / Kaynak: Türkiye Gazetesi
- Güncelleme:
Gaddar Şengül Kim? Müge Bayramoğlu kimdir, kaç yaşında, nereli? Müge Bayramoğlu hangi dizilerde oynadı?
Gaddar, Şengül, Haber

Haberler Haberleri  / Türkiye Gazetesi

Fox TV ekranlarında yayınlanan Gaddar dizisinin takipçileri Şengül karakterini araştırma konusu olarak merak etti. Gaddar dizisi karakterlerinden olan Şengül’ü oyuncu Müge Bayramoğlu canlandırırken, arama motorlarına dizinin takipçileri tarafından ‘Gaddar dizisi Şengül karakteri gerçekte kim?’ şeklinde sorgulamalar yapıldı. Peki Gaddar dizisi Şengül’ü Müge Bayramoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, daha önce hangi dizilerde oynadı? İşte detaylar…

Her hafta içi cuma günleri yayınlanan Gaddar dizisinde yaşananlar izleyicilerin merak konusu olmaya devam ediyor. Gadda dizisinden merak edilen konulardan biri de Şengül karakteri oldu. Gaddar dizisinde Şengül karakterini Müge Bayramoğlu canlandırırken ‘Gaddar dizisi Şengül’ü Müge Bayramoğlu kimdir, kaç yaşında, aslen nereli, daha önce hangi dizilerde oynadı?’ soruları aratıldı. İşte detaylar…

GADDAR ŞENGÜL KİM?

Gaddar dizisinde Şengül karakteri ilgi çekmeye devam ediyor. Her hafta Cuma günleri ekranlara gelen Gaddar dizisinde tüm dikkatler oyuncu Müge Bayramoğlu’na döndü. Gaddar dizisinde Şengül sakin, uysal bir kadın rolünde kendini gösterdi. Kimseye ihtiyaç duymadan oğlu için ayaklarının üzerinde durmaya çabalayn Şengül’ün Dağhan ile yakınlığı Aydan’ın hoşuna gitmedi. Genellikle başarısızlar yaşayan Şengül, bazen umutsuzluğa düşerek, depresyona girmeye yatkın bir karakterdir.

MÜGE BAYRAMOĞLU KİMDİR? KAÇ YAŞINDA? NERELİ?

Bursa’da 6 Eylül 1992 doğan Müge Bayramoğlu, üniversite eğitimin Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümünden mezun olarak tamamladı. Dahan önce Pis Yedili, O Hayat Benim, Koca Koca Yalanlar, Aşk Zamanı ve Çıplak gibi pek çok  yapımda rol alan Müge Bayramoğlu en son adresi Yargı dizisinde oynamıştır. Yargı dizisinde  avukat Nil karakterini canlarından Müge Bayramoğlu bugünlerde Gaddar dizisinde oynamaktadır. Sinan Payaslıoğlu ile 2018 yılında evlenmiştir.

Düzenleyen:  - Haberler
Kaynak: Türkiye Gazetesi
UYARI: Küfür, hakaret, bir grup, ırk ya da kişiyi aşağılayan imalar içeren, inançlara saldıran yorumlar onaylanmamaktır. Türkçe imla kurallarına dikkat edilmeyen, büyük harflerle yazılan metinler dikkate alınmamaktadır.
Sonraki Haber Yükleniyor...