BAŞA DÖN

Türkiye Gazetesi

Afrin düşünce tezleri çürüyenler

Efendim TSK Afrin’e giremez diyenler... TSK Afrin’e operasyon yapamaz diyenler... ABD, Rusya izin vermez diyenler... Türk devleti oradan çıkamaz diyenler. Bakıyorum da hepsi dut yemiş bülbüle dönmüşler. Dillerini yutmuşlar.
Şimdi yeni bir yalana başvuruyorlar. Acaba nasıl bir anlaşma olmuş, nasıl bir pazarlık dönmüş! Türk devletinin başarılı olacağı akıllarına gelmiyor. Yıllardır başarısızlığa alışık oldukları için, kendi halklarına düşman oldukları için Türkiye’nin kısa zamanda YPG’yi süpürmesine şaşırıyorlar. Bir de PKK’ya olan sevgileri onları üzüntüye boğdu. 
Ben olan biteni anlatayım: Hiçbir pazarlık dönmedi. TSK, PKK’yı Afrin’e gömdü. Türk devletiyle çatışmaya girmenin bedelini ödediler. Bu kadar basit. Bundan sonra PKK nerede tehditse bize, devletimiz oraya operasyon yapacaktır. PKK’yı yamultmaya devam edecektir...
ABD ve AB’nin de ne olduğu gördük. PKK’yı ve onların hamilerini kimse kurtaramaz. Güvendiğiniz dağlara kar yağdı, daha da yağacak. Böyle biline. CHP, HDP, sözde aydın takımına benim önerim, soğuk su içmeleri.
 
CEM KÜÇÜK'ÜN DİĞER YAZISI İÇİN TIKLAYIN
  • Facebook'ta paylaş
  • Twitter'da paylaş
  • Twitter'da paylaş
601297 https://www.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/cem-kucuk/601297.aspx
YORUMLAR ARKADAŞINA ÖNER
loading
Kapat
KAPAT